ТОП за прибутком 2025 · Finantsturgude haldamine
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 831 228 €Finantsturgude haldamine
- 404 016 €Finantsturgude haldamine
- 324 000 €Finantsturgude haldamine
- 224 136 €Finantsturgude haldamine
- 32 618 €Finantsturgude haldamine
- 23 484 €Finantsturgude haldamine
- 23 284 €Finantsturgude haldamine
- 11 751 €Finantsturgude haldamine
- 5 000 €Finantsturgude haldamine
- 869 €Finantsturgude haldamine
- 216 €Finantsturgude haldamine
- 80 €Finantsturgude haldamine
- 0 €Finantsturgude haldamine
- 0 €Finantsturgude haldamine
- 0 €Finantsturgude haldamine
- −141 €Finantsturgude haldamine
- −677 €Finantsturgude haldamine
- −38 098 €Finantsturgude haldamine
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | Nasdaq Tallinn Aktsiaselts Finantsturgude haldamine | 831 228 € |
| 2 | Tatkraft Invest OÜ Finantsturgude haldamine | 404 016 € |
| 3 | Super Rent OÜ Finantsturgude haldamine | 324 000 € |
| 4 | OÜ HM Kapital Finantsturgude haldamine | 224 136 € |
| 5 | RP Investeeringud OÜ Finantsturgude haldamine | 32 618 € |
| 6 | Loutti OÜ Finantsturgude haldamine | 23 484 € |
| 7 | OÜ ALBENA CAPITAL Finantsturgude haldamine | 23 284 € |
| 8 | Westrom Invest OÜ Finantsturgude haldamine | 11 751 € |
| 9 | FinanceAMT OÜ Finantsturgude haldamine | 5 000 € |
| 10 | Gateway Invest OÜ Finantsturgude haldamine | 869 € |
| 11 | Kutsar Finance OÜ Finantsturgude haldamine | 216 € |
| 12 | Pullmann OÜ Finantsturgude haldamine | 80 € |
| 13 | JB Digital Partners OÜ Finantsturgude haldamine | 0 € |
| 14 | OÜ Ariete Finantsturgude haldamine | 0 € |
| 15 | Bitwarehaus OÜ Finantsturgude haldamine | 0 € |
| 16 | Eesti Katusetööd OÜ Finantsturgude haldamine | −141 € |
| 17 | osaühing Flashback Finantsturgude haldamine | −677 € |
| 18 | Lestall OÜ Finantsturgude haldamine | −38 098 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.