ТОП за прибутком 2025 · Valdusfirmade tegevus
303 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 501OÜ Investico−1 945 €Valdusfirmade tegevus
- 502UK Bergs OÜ−2 106 €Valdusfirmade tegevus
- 503WHB Group OÜ−2 262 €Valdusfirmade tegevus
- 504YIELD OÜ−2 485 €Valdusfirmade tegevus
- −2 555 €Valdusfirmade tegevus
- −2 609 €Valdusfirmade tegevus
- −2 787 €Valdusfirmade tegevus
- −2 794 €Valdusfirmade tegevus
- −2 913 €Valdusfirmade tegevus
- −3 034 €Valdusfirmade tegevus
- −3 257 €Valdusfirmade tegevus
- −3 717 €Valdusfirmade tegevus
- 513OÜ Estoest−4 127 €Valdusfirmade tegevus
- −4 328 €Valdusfirmade tegevus
- −4 344 €Valdusfirmade tegevus
- −4 803 €Valdusfirmade tegevus
- −5 385 €Valdusfirmade tegevus
- −5 424 €Valdusfirmade tegevus
- −6 107 €Valdusfirmade tegevus
- −6 209 €Valdusfirmade tegevus
- −6 248 €Valdusfirmade tegevus
- −6 273 €Valdusfirmade tegevus
- 523Martsipan OÜ−6 779 €Valdusfirmade tegevus
- −6 818 €Valdusfirmade tegevus
- 525Alihok OÜ−6 905 €Valdusfirmade tegevus
- −7 784 €Valdusfirmade tegevus
- 527Alcmene OÜ−9 605 €Valdusfirmade tegevus
- −10 012 €Valdusfirmade tegevus
- −12 068 €Valdusfirmade tegevus
- −13 370 €Valdusfirmade tegevus
- 531Asmotec OÜ−14 131 €Valdusfirmade tegevus
- −14 879 €Valdusfirmade tegevus
- 533Obelix OÜ−15 238 €Valdusfirmade tegevus
- −15 828 €Valdusfirmade tegevus
- −16 805 €Valdusfirmade tegevus
- −18 000 €Valdusfirmade tegevus
- 537ARI CARE OÜ−18 977 €Valdusfirmade tegevus
- −19 545 €Valdusfirmade tegevus
- −21 149 €Valdusfirmade tegevus
- −24 761 €Valdusfirmade tegevus
- −27 403 €Valdusfirmade tegevus
- −29 980 €Valdusfirmade tegevus
- −33 201 €Valdusfirmade tegevus
- −36 084 €Valdusfirmade tegevus
- −39 548 €Valdusfirmade tegevus
- −41 635 €Valdusfirmade tegevus
- 547RistiHold OÜ−45 130 €Valdusfirmade tegevus
- −48 945 €Valdusfirmade tegevus
- 549Äriruum OÜ−55 724 €Valdusfirmade tegevus
- −56 352 €Valdusfirmade tegevus
- −57 588 €Valdusfirmade tegevus
- −58 919 €Valdusfirmade tegevus
- −62 186 €Valdusfirmade tegevus
- 554Astip OÜ−64 041 €Valdusfirmade tegevus
- −64 049 €Valdusfirmade tegevus
- −64 539 €Valdusfirmade tegevus
- −65 421 €Valdusfirmade tegevus
- −72 585 €Valdusfirmade tegevus
- −75 051 €Valdusfirmade tegevus
- 560AdaHold OÜ−76 257 €Valdusfirmade tegevus
- −77 214 €Valdusfirmade tegevus
- 562Akvereen OÜ−82 155 €Valdusfirmade tegevus
- −86 949 €Valdusfirmade tegevus
- −91 869 €Valdusfirmade tegevus
- 565GreenStar OÜ−94 179 €Valdusfirmade tegevus
- 566ANONYMITY OÜ−99 326 €Valdusfirmade tegevus
- 567FivoFin OÜ−112 170 €Valdusfirmade tegevus
- 568Stetind OÜ−122 550 €Valdusfirmade tegevus
- −148 162 €Valdusfirmade tegevus
- 570Jupiteris OÜ−169 022 €Valdusfirmade tegevus
- 571HodlCo OÜ−176 960 €Valdusfirmade tegevus
- −190 084 €Valdusfirmade tegevus
- −228 871 €Valdusfirmade tegevus
- −275 738 €Valdusfirmade tegevus
- 575HHTech OÜ−285 704 €Valdusfirmade tegevus
- −378 270 €Valdusfirmade tegevus
- −397 481 €Valdusfirmade tegevus
- −492 156 €Valdusfirmade tegevus
- −588 954 €Valdusfirmade tegevus
- −1 747 006 €Valdusfirmade tegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 501 | OÜ Investico Valdusfirmade tegevus | −1 945 € |
| 502 | UK Bergs OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 106 € |
| 503 | WHB Group OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 262 € |
| 504 | YIELD OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 485 € |
| 505 | VestMar Investment OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 555 € |
| 506 | R.S.N SERVICE OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 609 € |
| 507 | Keila Kinnisvara OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 787 € |
| 508 | HM Ventures OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 794 € |
| 509 | Riks Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 913 € |
| 510 | Sunmill SPV13 OÜ Valdusfirmade tegevus | −3 034 € |
| 511 | Aero Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −3 257 € |
| 512 | Ivar Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −3 717 € |
| 513 | OÜ Estoest Valdusfirmade tegevus | −4 127 € |
| 514 | WindEq Supply OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 328 € |
| 515 | PR&M Investments OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 344 € |
| 516 | Mercurius Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 803 € |
| 517 | Ramtec Eesti OÜ Valdusfirmade tegevus | −5 385 € |
| 518 | MelKe Grupp OÜ Valdusfirmade tegevus | −5 424 € |
| 519 | Carval Rock OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 107 € |
| 520 | Zigi33Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 209 € |
| 521 | Vainola Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 248 € |
| 522 | OÜ Greivel Invest Valdusfirmade tegevus | −6 273 € |
| 523 | Martsipan OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 779 € |
| 524 | Dejavu Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 818 € |
| 525 | Alihok OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 905 € |
| 526 | FC Kolmanda Emissiooni Tagatisagent OÜ Valdusfirmade tegevus | −7 784 € |
| 527 | Alcmene OÜ Valdusfirmade tegevus | −9 605 € |
| 528 | New DR Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −10 012 € |
| 529 | Holy Bamba Solutions OÜ Valdusfirmade tegevus | −12 068 € |
| 530 | Coyana Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −13 370 € |
| 531 | Asmotec OÜ Valdusfirmade tegevus | −14 131 € |
| 532 | PRF Collateral Agent OÜ Valdusfirmade tegevus | −14 879 € |
| 533 | Obelix OÜ Valdusfirmade tegevus | −15 238 € |
| 534 | Singh & Singh OÜ Valdusfirmade tegevus | −15 828 € |
| 535 | Armadax Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −16 805 € |
| 536 | Baer Finance OÜ Valdusfirmade tegevus | −18 000 € |
| 537 | ARI CARE OÜ Valdusfirmade tegevus | −18 977 € |
| 538 | Premium Administration OÜ Valdusfirmade tegevus | −19 545 € |
| 539 | JSL Holdings OÜ Valdusfirmade tegevus | −21 149 € |
| 540 | Nebbiolo Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −24 761 € |
| 541 | Scandium Investments AS Valdusfirmade tegevus | −27 403 € |
| 542 | Megamahlad Holdings OÜ Valdusfirmade tegevus | −29 980 € |
| 543 | Agring Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −33 201 € |
| 544 | OÜ Brandeis Grupp Valdusfirmade tegevus | −36 084 € |
| 545 | RMJ Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −39 548 € |
| 546 | CT Holdings OÜ Valdusfirmade tegevus | −41 635 € |
| 547 | RistiHold OÜ Valdusfirmade tegevus | −45 130 € |
| 548 | 30pluss osaühing Valdusfirmade tegevus | −48 945 € |
| 549 | Äriruum OÜ Valdusfirmade tegevus | −55 724 € |
| 550 | Flexi Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −56 352 € |
| 551 | Stone Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −57 588 € |
| 552 | J1 INVESTMENT OÜ Valdusfirmade tegevus | −58 919 € |
| 553 | osaühing Inventor Valdusfirmade tegevus | −62 186 € |
| 554 | Astip OÜ Valdusfirmade tegevus | −64 041 € |
| 555 | Lindstrom Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −64 049 € |
| 556 | I.P.C. Investeeringud OÜ Valdusfirmade tegevus | −64 539 € |
| 557 | OÜ Legendaarsed Hotellid Valdusfirmade tegevus | −65 421 € |
| 558 | Osaühing Kaur Investeeringud Valdusfirmade tegevus | −72 585 € |
| 559 | GreenLadu Investments OÜ Valdusfirmade tegevus | −75 051 € |
| 560 | AdaHold OÜ Valdusfirmade tegevus | −76 257 € |
| 561 | ICEO RED 0 OÜ Valdusfirmade tegevus | −77 214 € |
| 562 | Akvereen OÜ Valdusfirmade tegevus | −82 155 € |
| 563 | OÜ Palmits Invest Valdusfirmade tegevus | −86 949 € |
| 564 | Quinta do Pateiro OÜ Valdusfirmade tegevus | −91 869 € |
| 565 | GreenStar OÜ Valdusfirmade tegevus | −94 179 € |
| 566 | ANONYMITY OÜ Valdusfirmade tegevus | −99 326 € |
| 567 | FivoFin OÜ Valdusfirmade tegevus | −112 170 € |
| 568 | Stetind OÜ Valdusfirmade tegevus | −122 550 € |
| 569 | osaühing Gea Klubi Valdusfirmade tegevus | −148 162 € |
| 570 | Jupiteris OÜ Valdusfirmade tegevus | −169 022 € |
| 571 | HodlCo OÜ Valdusfirmade tegevus | −176 960 € |
| 572 | AGILE TECH OÜ Valdusfirmade tegevus | −190 084 € |
| 573 | A.Joost Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −228 871 € |
| 574 | Broadleaf Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −275 738 € |
| 575 | HHTech OÜ Valdusfirmade tegevus | −285 704 € |
| 576 | Hauki Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −378 270 € |
| 577 | Balmerk Distribution OÜ Valdusfirmade tegevus | −397 481 € |
| 578 | HTB INVESTEERINGUTE OÜ Valdusfirmade tegevus | −492 156 € |
| 579 | Field Services OÜ Valdusfirmade tegevus | −588 954 € |
| 580 | Osaühing Global Telecom Invest Valdusfirmade tegevus | −1 747 006 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.