ТОП за прибутком 2025 · Restoranitegevus
145 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 2017ürti OÜ−10 676 €Restoranitegevus
- −10 936 €Restoranitegevus
- 203Pinsere OÜ−10 968 €Restoranitegevus
- 204OÜ ENTRI−11 272 €Restoranitegevus
- −11 284 €Restoranitegevus
- −12 050 €Restoranitegevus
- −12 189 €Restoranitegevus
- −13 000 €Restoranitegevus
- 209Bistrood OÜ−14 016 €Restoranitegevus
- −14 313 €Restoranitegevus
- 211OÜ Ürg−14 836 €Restoranitegevus
- 212Lihahimu OÜ−16 356 €Restoranitegevus
- −16 763 €Restoranitegevus
- −18 558 €Restoranitegevus
- −19 628 €Restoranitegevus
- 216AT Food OÜ−20 809 €Restoranitegevus
- −21 416 €Restoranitegevus
- −21 759 €Restoranitegevus
- 219Ulberg OÜ−22 094 €Restoranitegevus
- 220FeedMe OÜ−22 384 €Restoranitegevus
- 221kubaresto OÜ−23 347 €Restoranitegevus
- −24 268 €Restoranitegevus
- −26 644 €Restoranitegevus
- −28 871 €Restoranitegevus
- −42 827 €Restoranitegevus
- −43 500 €Restoranitegevus
- −43 853 €Restoranitegevus
- −44 958 €Restoranitegevus
- −45 108 €Restoranitegevus
- 230OÜ IDentist−45 114 €Restoranitegevus
- −62 921 €Restoranitegevus
- −63 033 €Restoranitegevus
- 233Trogar OÜ−64 629 €Restoranitegevus
- 234KPK OÜ−64 878 €Restoranitegevus
- −81 308 €Restoranitegevus
- 236Pastoraat OÜ−108 659 €Restoranitegevus
- −111 161 €Restoranitegevus
- −135 288 €Restoranitegevus
- −186 642 €Restoranitegevus
- 240Saka Mõis OÜ−221 233 €Restoranitegevus
- −320 558 €Restoranitegevus
- −439 206 €Restoranitegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 201 | 7ürti OÜ Restoranitegevus | −10 676 € |
| 202 | Flyingstar OÜ Restoranitegevus | −10 936 € |
| 203 | Pinsere OÜ Restoranitegevus | −10 968 € |
| 204 | OÜ ENTRI Restoranitegevus | −11 272 € |
| 205 | Osaühing Capsi AP Restoranitegevus | −11 284 € |
| 206 | My Food Invest OÜ Restoranitegevus | −12 050 € |
| 207 | Kolm Maali OÜ Restoranitegevus | −12 189 € |
| 208 | Laulasmaa Kohvik OÜ Restoranitegevus | −13 000 € |
| 209 | Bistrood OÜ Restoranitegevus | −14 016 € |
| 210 | osaühing Igamehe Pubi Restoranitegevus | −14 313 € |
| 211 | OÜ Ürg Restoranitegevus | −14 836 € |
| 212 | Lihahimu OÜ Restoranitegevus | −16 356 € |
| 213 | Seffu Food OÜ Restoranitegevus | −16 763 € |
| 214 | Multi Solutions OÜ Restoranitegevus | −18 558 € |
| 215 | Osaühing EKA Toitlustus Restoranitegevus | −19 628 € |
| 216 | AT Food OÜ Restoranitegevus | −20 809 € |
| 217 | HEALTHY INKA OÜ Restoranitegevus | −21 416 € |
| 218 | OÜ Valaste Puhkeküla Restoranitegevus | −21 759 € |
| 219 | Ulberg OÜ Restoranitegevus | −22 094 € |
| 220 | FeedMe OÜ Restoranitegevus | −22 384 € |
| 221 | kubaresto OÜ Restoranitegevus | −23 347 € |
| 222 | OÜ Puhta Toidu Saatkond Restoranitegevus | −24 268 € |
| 223 | OÜ Nögesevabrik Restoranitegevus | −26 644 € |
| 224 | OÜ Gaston Grupp Restoranitegevus | −28 871 € |
| 225 | La Cantina OÜ Restoranitegevus | −42 827 € |
| 226 | OÜ Vapramäe Allika Restoranitegevus | −43 500 € |
| 227 | Osaühing Cavaterra Restoranitegevus | −43 853 € |
| 228 | TRAHTER MIMINO OÜ Restoranitegevus | −44 958 € |
| 229 | OÜ COPS & MAX Restoranitegevus | −45 108 € |
| 230 | OÜ IDentist Restoranitegevus | −45 114 € |
| 231 | KAJAKAS PIZZA OÜ Restoranitegevus | −62 921 € |
| 232 | Osaühing Seelight Restoranitegevus | −63 033 € |
| 233 | Trogar OÜ Restoranitegevus | −64 629 € |
| 234 | KPK OÜ Restoranitegevus | −64 878 € |
| 235 | Skyon Resto OÜ Restoranitegevus | −81 308 € |
| 236 | Pastoraat OÜ Restoranitegevus | −108 659 € |
| 237 | BERGSON EST OÜ Restoranitegevus | −111 161 € |
| 238 | Aparaadiruum OÜ Restoranitegevus | −135 288 € |
| 239 | RESTORAN Sadama 4 OÜ Restoranitegevus | −186 642 € |
| 240 | Saka Mõis OÜ Restoranitegevus | −221 233 € |
| 241 | AS Hotell Stroomi Restoranitegevus | −320 558 € |
| 242 | Pirosmani Osaühing Restoranitegevus | −439 206 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.