ТОП за прибутком 2025 · Muude masinate ja seadmete hulgimüük
199 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- −100 663 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −125 991 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −143 428 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −143 590 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −149 271 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −158 938 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −161 036 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −162 221 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −237 175 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −298 490 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −406 673 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −462 549 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- −1 798 091 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 301 | Antifire Tuleohutuslahendused OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −100 663 € |
| 302 | ProCon SLS OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −125 991 € |
| 303 | A-Z Marine Parts OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −143 428 € |
| 304 | PMC Hydraulics AS Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −143 590 € |
| 305 | OSAÜHING Bellust CR Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −149 271 € |
| 306 | AR Technic OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −158 938 € |
| 307 | osaühing Meritreid Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −161 036 € |
| 308 | NVB Industry OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −162 221 € |
| 309 | OÜ Technobalt Eesti Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −237 175 € |
| 310 | Baltic Cruisers OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −298 490 € |
| 311 | Hansa-Flex Hüdraulika OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −406 673 € |
| 312 | Negotio BALTICA OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −462 549 € |
| 313 | Scanvic Chem OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | −1 798 091 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.