ТОП за прибутком 2025 · Muu veislaste ja pühvlikasvatus
275 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- −3 097 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −3 138 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −3 189 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −3 210 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 305OÜ Sidusus−3 316 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 306Sillatalu OÜ−3 387 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −3 433 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 308Saugari OÜ−4 137 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −4 357 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −4 438 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −4 550 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −5 265 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 313Raudweis OÜ−5 298 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −5 888 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −5 932 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −6 549 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 317Aama Agro OÜ−7 069 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 318Kuke Talu OÜ−7 102 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −7 124 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −7 486 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −7 902 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −8 203 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −8 341 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −9 126 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −9 375 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −12 293 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −12 655 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −12 872 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 329OÜ Repmes−13 228 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −13 961 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 331OÜ Fresar−14 190 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −18 202 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 333Beefland OÜ−18 468 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −20 108 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 335Agricom OÜ−23 047 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −23 840 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 337Kaks Tera OÜ−26 393 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 338Temmo OÜ−27 204 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −27 471 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 340Heinamaa OÜ−28 113 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −28 439 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −34 479 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 343Moiraks OÜ−35 571 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 344Ala-Punde OÜ−40 846 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 345OÜ Mäelaari−41 356 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −43 078 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −57 151 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 348OÜ Semo−57 200 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −57 226 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −61 010 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 351Andra OÜ−62 935 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −84 267 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 353OÜ Makolec−89 635 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −98 705 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −103 680 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 356Caro Mahe OÜ−125 896 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −165 348 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 301 | Niinemäe Farm OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 097 € |
| 302 | osaühing EGGER ja KO Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 138 € |
| 303 | Osaühing Liduma talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 189 € |
| 304 | Kuke Lihaveise OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 210 € |
| 305 | OÜ Sidusus Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 316 € |
| 306 | Sillatalu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 387 € |
| 307 | OÜ Uha-Sepa talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −3 433 € |
| 308 | Saugari OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −4 137 € |
| 309 | Lutsumõisa OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −4 357 € |
| 310 | OÜ Prantsu talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −4 438 € |
| 311 | osaühing Teal Grupp Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −4 550 € |
| 312 | Taaliku Põllumajanduslik Osaühing Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −5 265 € |
| 313 | Raudweis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −5 298 € |
| 314 | Kaselaane talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −5 888 € |
| 315 | Sandla Karjamõis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −5 932 € |
| 316 | Nopri Lihaveised OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −6 549 € |
| 317 | Aama Agro OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −7 069 € |
| 318 | Kuke Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −7 102 € |
| 319 | OÜ Island Foods Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −7 124 € |
| 320 | Lõhmusmäe Lihaveis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −7 486 € |
| 321 | Helme Lihaveis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −7 902 € |
| 322 | VAHI-SAARE OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −8 203 € |
| 323 | Osaühing Taveton Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −8 341 € |
| 324 | OÜ Kiisasaare Angus Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −9 126 € |
| 325 | KASETALU TÕUKARI OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −9 375 € |
| 326 | Osaühing Virika Farm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −12 293 € |
| 327 | Osaühing GeoUnion Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −12 655 € |
| 328 | Eestimaa Lihaveis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −12 872 € |
| 329 | OÜ Repmes Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −13 228 € |
| 330 | OÜ Varangu Veis Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −13 961 € |
| 331 | OÜ Fresar Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −14 190 € |
| 332 | Põhjala Veis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −18 202 € |
| 333 | Beefland OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −18 468 € |
| 334 | Artali veised OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −20 108 € |
| 335 | Agricom OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −23 047 € |
| 336 | KÜÜNINIIDU OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −23 840 € |
| 337 | Kaks Tera OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −26 393 € |
| 338 | Temmo OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −27 204 € |
| 339 | Sigaste Mahe OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −27 471 € |
| 340 | Heinamaa OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −28 113 € |
| 341 | Osaühing Sentafarm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −28 439 € |
| 342 | OÜ Sarapiku Piim Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −34 479 € |
| 343 | Moiraks OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −35 571 € |
| 344 | Ala-Punde OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −40 846 € |
| 345 | OÜ Mäelaari Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −41 356 € |
| 346 | Osaühing Ohtja Agro Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −43 078 € |
| 347 | KASETALU LIHAKARI OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −57 151 € |
| 348 | OÜ Semo Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −57 200 € |
| 349 | OÜ Sigaste Rantso Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −57 226 € |
| 350 | Mullamäe Farm OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −61 010 € |
| 351 | Andra OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −62 935 € |
| 352 | Osaühing Ranna-Villa Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −84 267 € |
| 353 | OÜ Makolec Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −89 635 € |
| 354 | Tulundusühistu Pihtla Veis Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −98 705 € |
| 355 | Sepa veised OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −103 680 € |
| 356 | Caro Mahe OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −125 896 € |
| 357 | osaühing Saare Veisekasvatus Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −165 348 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 15.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.