ТОП за прибутком 2025 · Võru maakond
1 969 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 3401Management OÜ−257 628 €Külalistemajad
- −268 104 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 3403Naviagro OÜ−275 924 €Segapõllumajandus
- 3404Samm Mets OÜ−316 793 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3405Osaühing Tabal−337 612 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- −362 056 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- −400 363 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- −444 498 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- −462 770 €Mööblitootmine
- −467 526 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- −525 502 €Portselani ja klaastoodete hulgimüük
- 3412Woola OÜ−1 781 757 €Muu mujal liigitamata tootmine
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 3401 | Management OÜ Külalistemajad | −257 628 € |
| 3402 | aktsiaselts Linda Nektar Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | −268 104 € |
| 3403 | Naviagro OÜ Segapõllumajandus | −275 924 € |
| 3404 | Samm Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −316 793 € |
| 3405 | Osaühing Tabal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | −337 612 € |
| 3406 | Lõuna-Antsu talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −362 056 € |
| 3407 | aktsiaselts Võru Hallid Kokkupandavate metallehitiste tootmine | −400 363 € |
| 3408 | aktsiaselts RehPol Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | −444 498 € |
| 3409 | aktsiaselts Antsla-Inno Mööblitootmine | −462 770 € |
| 3410 | aktsiaselts "Rauameister" Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | −467 526 € |
| 3411 | Perfect Home Logistics OÜ Portselani ja klaastoodete hulgimüük | −525 502 € |
| 3412 | Woola OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −1 781 757 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
За повітами
Дані станом на 15.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.