ТОП за прибутком 2024 · Muu spordi- ja vabaajakoolitus
281 підприємств за річними звітами за 2024 рік · Джерело: річні звіти
- −3 241 €Muu spordiõpe
- 402Kerset OÜ−3 450 €Muu spordiõpe
- −3 481 €Muu spordiõpe
- −3 486 €Muu spordiõpe
- 405Imetabane OÜ−3 512 €Muu spordiõpe
- 406Ensebire OÜ−3 523 €Muu spordiõpe
- −3 531 €Muu spordiõpe
- 408Hobunet OÜ−3 540 €Muu spordiõpe
- −3 642 €Muu spordiõpe
- −3 664 €Muu spordiõpe
- 411OÜ MKS sales−4 114 €Muu spordiõpe
- 412Naerulust OÜ−4 121 €Muu spordiõpe
- 413MJõearu OÜ−4 185 €Muu spordiõpe
- −4 285 €Muu spordiõpe
- −4 492 €Muu spordiõpe
- −4 756 €Muu spordiõpe
- −4 822 €Muu spordiõpe
- 418Lamara OÜ−5 012 €Muu spordiõpe
- −5 483 €Muu spordi- ja vabaajakoolitus
- −5 713 €Muu spordiõpe
- −5 760 €Muu spordiõpe
- 422OÜ TERLIIK−5 830 €Muu spordiõpe
- −5 928 €Muu spordiõpe
- 424OÜ Superfit−5 940 €Muu spordiõpe
- 425Essa Asi OÜ−6 065 €Muu spordiõpe
- −6 124 €Muu spordiõpe
- −6 156 €Muu spordi- ja vabaajakoolitus
- −6 691 €Muu spordiõpe
- −8 659 €Muu spordiõpe
- −9 310 €Muu spordiõpe
- −9 396 €Muu spordiõpe
- 432Thorra OÜ−9 847 €Muu spordiõpe
- 433Tuiskaja OÜ−11 243 €Muu spordiõpe
- 434Comtel OÜ−11 995 €Muu spordiõpe
- 435Protoom OÜ−12 017 €Muu spordiõpe
- −18 737 €Muu spordiõpe
- −27 654 €Muu spordiõpe
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 401 | Veeda Aeg Osaühing Muu spordiõpe | −3 241 € |
| 402 | Kerset OÜ Muu spordiõpe | −3 450 € |
| 403 | Rander Tennis OÜ Muu spordiõpe | −3 481 € |
| 404 | Karmen Kiier OÜ Muu spordiõpe | −3 486 € |
| 405 | Imetabane OÜ Muu spordiõpe | −3 512 € |
| 406 | Ensebire OÜ Muu spordiõpe | −3 523 € |
| 407 | Snow Investments OÜ Muu spordiõpe | −3 531 € |
| 408 | Hobunet OÜ Muu spordiõpe | −3 540 € |
| 409 | Tennis Eluks OÜ Muu spordiõpe | −3 642 € |
| 410 | OÜ Töö ja Jõud Muu spordiõpe | −3 664 € |
| 411 | OÜ MKS sales Muu spordiõpe | −4 114 € |
| 412 | Naerulust OÜ Muu spordiõpe | −4 121 € |
| 413 | MJõearu OÜ Muu spordiõpe | −4 185 € |
| 414 | Grace Pearl OÜ Muu spordiõpe | −4 285 € |
| 415 | Shaktihouse OÜ Muu spordiõpe | −4 492 € |
| 416 | Hõbesoo Puhkekeskus OÜ Muu spordiõpe | −4 756 € |
| 417 | M.Kukk Coaching OÜ Muu spordiõpe | −4 822 € |
| 418 | Lamara OÜ Muu spordiõpe | −5 012 € |
| 419 | Movingexcellence OÜ Muu spordi- ja vabaajakoolitus | −5 483 € |
| 420 | Tuuli Sofia OÜ Muu spordiõpe | −5 713 € |
| 421 | KC CAPITAL OÜ Muu spordiõpe | −5 760 € |
| 422 | OÜ TERLIIK Muu spordiõpe | −5 830 € |
| 423 | HHConsulting OÜ Muu spordiõpe | −5 928 € |
| 424 | OÜ Superfit Muu spordiõpe | −5 940 € |
| 425 | Essa Asi OÜ Muu spordiõpe | −6 065 € |
| 426 | TreeniAvega OÜ Muu spordiõpe | −6 124 € |
| 427 | C-Rally School OÜ Muu spordi- ja vabaajakoolitus | −6 156 € |
| 428 | Muff Design OÜ Muu spordiõpe | −6 691 € |
| 429 | TRAINING FOR THE GAME OÜ Muu spordiõpe | −8 659 € |
| 430 | Nutikas Peni OÜ Muu spordiõpe | −9 310 € |
| 431 | OÜ Personaaltreener Muu spordiõpe | −9 396 € |
| 432 | Thorra OÜ Muu spordiõpe | −9 847 € |
| 433 | Tuiskaja OÜ Muu spordiõpe | −11 243 € |
| 434 | Comtel OÜ Muu spordiõpe | −11 995 € |
| 435 | Protoom OÜ Muu spordiõpe | −12 017 € |
| 436 | Nord Tactics OÜ Muu spordiõpe | −18 737 € |
| 437 | Purjesemud OÜ Muu spordiõpe | −27 654 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.