ТОП за прибутком 2024 · Metsaraie
298 підприємств за річними звітами за 2024 рік · Джерело: річні звіти
- −187 745 €Metsavarumine
- −191 017 €Metsavarumine
- −279 237 €Metsaraie
- −306 668 €Metsavarumine
- 505Lumbar OÜ−586 982 €Metsavarumine
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 501 | OÜ Picea Grupp Metsavarumine | −187 745 € |
| 502 | Sindlivabrik OÜ Metsavarumine | −191 017 € |
| 503 | BTF2 Lamda OÜ Metsaraie | −279 237 € |
| 504 | Graanul Hake AS Metsavarumine | −306 668 € |
| 505 | Lumbar OÜ Metsavarumine | −586 982 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.