ТОП за прибутком 2024 · Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
366 підприємств за річними звітами за 2024 рік · Джерело: річні звіти
- 601Belwood OÜ−51 415 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 602Mikser OÜ−60 568 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 603Hentula OÜ−77 131 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −82 247 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −89 669 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −108 395 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 607BTF2 Alfa OÜ−115 173 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −178 354 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −180 293 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 610ERMETS OÜ−183 227 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −212 666 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −232 490 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −333 884 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −422 850 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −430 927 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 616METSATALU OÜ−2 166 176 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −2 591 353 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- −3 900 132 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 601 | Belwood OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −51 415 € |
| 602 | Mikser OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −60 568 € |
| 603 | Hentula OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −77 131 € |
| 604 | osaühing ÖKOTEH Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −82 247 € |
| 605 | BTF2 Beeta OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −89 669 € |
| 606 | Compakt Maadehaldus OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −108 395 € |
| 607 | BTF2 Alfa OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −115 173 € |
| 608 | OÜ Ratico Metsad Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −178 354 € |
| 609 | Osaühing Tiinaraam Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −180 293 € |
| 610 | ERMETS OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −183 227 € |
| 611 | Keskühistu Eramets Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −212 666 € |
| 612 | BTF2 Gamma OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −232 490 € |
| 613 | SCA Rannametsad OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −333 884 € |
| 614 | Forestplanter OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −422 850 € |
| 615 | AKTSIASELTS TAANIMETS Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −430 927 € |
| 616 | METSATALU OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −2 166 176 € |
| 617 | FIM Metsä SPV1 OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −2 591 353 € |
| 618 | SCA Metsavarad OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −3 900 132 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.