ТОП за прибутком 2024 · Mesindus
За річними звітами за 2024 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 2 703 €Mesindus
- 2 507 €Mesindus
- 262 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- 0 €Mesindus
- −6 €Mesindus
- −161 €Mesindus
- −391 €Mesindus
- −630 €Mesindus
- −988 €Mesindus
- −1 482 €Mesindus
- −1 580 €Mesindus
- −1 909 €Mesindus
- −3 286 €Mesindus
- −3 479 €Mesindus
- −5 390 €Mesindus
- −7 429 €Mesindus
- −27 062 €Mesindus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | Kõremäe Talu OÜ Mesindus | 2 703 € |
| 2 | Vaater Invest OÜ Mesindus | 2 507 € |
| 3 | Mesi OÜ Mesindus | 262 € |
| 4 | Seitse Mesilast OÜ Mesindus | 0 € |
| 5 | Karumõmmide OÜ Mesindus | 0 € |
| 6 | OÜ Kaasiku Mesindus | 0 € |
| 7 | Viking Strateegia OÜ Mesindus | 0 € |
| 8 | Mahemugul OÜ Mesindus | 0 € |
| 9 | Royaljelly OÜ Mesindus | 0 € |
| 10 | MENDIMÄE MESI OÜ Mesindus | 0 € |
| 11 | Meetooted OÜ Mesindus | 0 € |
| 12 | BeeWax Group OÜ Mesindus | 0 € |
| 13 | Õiemesi OÜ Mesindus | 0 € |
| 14 | Pihku talu OÜ Mesindus | 0 € |
| 15 | Metslõugu Mesila OÜ Mesindus | 0 € |
| 16 | Marika mesi OÜ Mesindus | 0 € |
| 17 | Valge Klaar OÜ Mesindus | 0 € |
| 18 | Miku mesi OÜ Mesindus | 0 € |
| 19 | Otsa Talu Mesila OÜ Mesindus | 0 € |
| 20 | Karjamiku Farm OÜ Mesindus | 0 € |
| 21 | OÜ Kamarna Mesila Mesindus | −6 € |
| 22 | OÜ Wolmer Mesindus | −161 € |
| 23 | OÜ AC & Maitsed Mesindus | −391 € |
| 24 | BALTIC BEES & BERRIES OÜ Mesindus | −630 € |
| 25 | Kaunissaare mesi OÜ Mesindus | −988 € |
| 26 | Lohu Farm OÜ Mesindus | −1 482 € |
| 27 | Marver Agri OÜ Mesindus | −1 580 € |
| 28 | Robini Mesila OÜ Mesindus | −1 909 € |
| 29 | maasikamari OÜ Mesindus | −3 286 € |
| 30 | Osaühing MESIMETS Mesindus | −3 479 € |
| 31 | OÜ Mesikar Mesindus | −5 390 € |
| 32 | OÜ Mallast Agro Mesindus | −7 429 € |
| 33 | Agrotrade Invest OÜ Mesindus | −27 062 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.