ТОП за прибутком 2023 · Muu majutus
67 підприємств за річними звітами за 2023 рік · Джерело: річні звіти
- −452 €Muu majutus
- −462 €Muu majutus
- 103Glampery OÜ−587 €Muu majutus
- 104Turnover OÜ−665 €Muu majutus
- −882 €Muu majutus
- −1 205 €Muu majutus
- −1 344 €Muu majutus
- −1 449 €Muu majutus
- 109MarLe OÜ−1 612 €Muu majutus
- 110OÜ Upanddown−1 878 €Muu majutus
- 111Astlare OÜ−1 913 €Muu majutus
- 112Jaso OÜ−1 950 €Muu majutus
- 113Beliise OÜ−2 005 €Muu majutus
- 114OÜ Dastriid−2 138 €Muu majutus
- 115OÜ Millman−2 635 €Muu majutus
- −2 736 €Muu majutus
- −2 791 €Muu majutus
- −2 902 €Muu majutus
- −3 131 €Muu majutus
- 120OÜ APO House−3 145 €Muu majutus
- 121Deanor OÜ−3 423 €Muu majutus
- 122Inkdiivia OÜ−4 511 €Muu majutus
- −5 078 €Muu majutus
- −5 328 €Muu majutus
- −5 539 €Muu majutus
- 126OÜ Melrim−6 131 €Muu majutus
- 127OÜ Rookopli−6 780 €Muu majutus
- −8 644 €Muu majutus
- −9 403 €Muu majutus
- −10 329 €Muu majutus
- 131FFHI OÜ−10 564 €Muu majutus
- −10 872 €Muu majutus
- −12 936 €Muu majutus
- 134Kaskolme OÜ−14 251 €Muu majutus
- −18 758 €Muu majutus
- −19 561 €Muu majutus
- 137Iglupark OÜ−25 386 €Muu majutus
- −35 504 €Muu majutus
- 139SPLENDEO OÜ−38 731 €Muu majutus
- 140OÜ Loogika−65 014 €Muu majutus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 101 | BaltScan Company OÜ Muu majutus | −452 € |
| 102 | Suvekodu Pärnus OÜ Muu majutus | −462 € |
| 103 | Glampery OÜ Muu majutus | −587 € |
| 104 | Turnover OÜ Muu majutus | −665 € |
| 105 | Vapper Vaarikas OÜ Muu majutus | −882 € |
| 106 | Noma Grupp OÜ Muu majutus | −1 205 € |
| 107 | Freeride osaühing Muu majutus | −1 344 € |
| 108 | OÜ Taffo Grupp Muu majutus | −1 449 € |
| 109 | MarLe OÜ Muu majutus | −1 612 € |
| 110 | OÜ Upanddown Muu majutus | −1 878 € |
| 111 | Astlare OÜ Muu majutus | −1 913 € |
| 112 | Jaso OÜ Muu majutus | −1 950 € |
| 113 | Beliise OÜ Muu majutus | −2 005 € |
| 114 | OÜ Dastriid Muu majutus | −2 138 € |
| 115 | OÜ Millman Muu majutus | −2 635 € |
| 116 | OÜ Torni Hostel Muu majutus | −2 736 € |
| 117 | Osaühing Univers Project Muu majutus | −2 791 € |
| 118 | osaühing CAVI Muu majutus | −2 902 € |
| 119 | Osaühing Matkamees Muu majutus | −3 131 € |
| 120 | OÜ APO House Muu majutus | −3 145 € |
| 121 | Deanor OÜ Muu majutus | −3 423 € |
| 122 | Inkdiivia OÜ Muu majutus | −4 511 € |
| 123 | osaühing Vilcon Muu majutus | −5 078 € |
| 124 | OÜ KEVERON TEENUSED Muu majutus | −5 328 € |
| 125 | GeHe Invest OÜ Muu majutus | −5 539 € |
| 126 | OÜ Melrim Muu majutus | −6 131 € |
| 127 | OÜ Rookopli Muu majutus | −6 780 € |
| 128 | JPP Tallinn Arsenal OÜ Muu majutus | −8 644 € |
| 129 | Helvola Teenuste OÜ Muu majutus | −9 403 € |
| 130 | OSAÜHING RAMBUUR TOITLUSTUS Muu majutus | −10 329 € |
| 131 | FFHI OÜ Muu majutus | −10 564 € |
| 132 | Kulli Villa OÜ Muu majutus | −10 872 € |
| 133 | Villa Honey OÜ Muu majutus | −12 936 € |
| 134 | Kaskolme OÜ Muu majutus | −14 251 € |
| 135 | OÜ DIKOL GRUPP Muu majutus | −18 758 € |
| 136 | Osaühing ACTA INVESTEERINGUD Muu majutus | −19 561 € |
| 137 | Iglupark OÜ Muu majutus | −25 386 € |
| 138 | Osaühing BaltRus Business Muu majutus | −35 504 € |
| 139 | SPLENDEO OÜ Muu majutus | −38 731 € |
| 140 | OÜ Loogika Muu majutus | −65 014 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.