ТОП за прибутком 2022 · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
131 підприємств за річними звітами за 2022 рік · Джерело: річні звіти
- −4 937 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −6 449 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −6 931 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −7 194 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −7 368 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −7 826 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 207BodyChill OÜ−8 018 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −26 596 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −33 525 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −37 818 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 211Gym Eesti OÜ−121 341 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 201 | Strong, Balanced & Smart OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4 937 € |
| 202 | Tervisetreeningud OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −6 449 € |
| 203 | Osaühing Rabav Rüht Spordi- ja jõusaalide tegevus | −6 931 € |
| 204 | Asko treeningud OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −7 194 € |
| 205 | Soulfitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −7 368 € |
| 206 | Pocahontas OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −7 826 € |
| 207 | BodyChill OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −8 018 € |
| 208 | Kehale Pai OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −26 596 € |
| 209 | Planet of football OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −33 525 € |
| 210 | Private Gym OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −37 818 € |
| 211 | Gym Eesti OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −121 341 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.