ТОП за прибутком 2022 · Valdusfirmade tegevus
95 підприємств за річними звітами за 2022 рік · Джерело: річні звіти
- −3 722 €Valdusfirmade tegevus
- −4 818 €Valdusfirmade tegevus
- −4 951 €Valdusfirmade tegevus
- −6 820 €Valdusfirmade tegevus
- −7 548 €Valdusfirmade tegevus
- −7 938 €Valdusfirmade tegevus
- −8 424 €Valdusfirmade tegevus
- −9 097 €Valdusfirmade tegevus
- 409Vasja OÜ−9 334 €Valdusfirmade tegevus
- −9 447 €Valdusfirmade tegevus
- 411OÜ Tinctoria−9 800 €Valdusfirmade tegevus
- −9 937 €Valdusfirmade tegevus
- 413OÜ Sjoholm−10 647 €Valdusfirmade tegevus
- −10 819 €Valdusfirmade tegevus
- 415Pardela OÜ−11 333 €Valdusfirmade tegevus
- −11 667 €Valdusfirmade tegevus
- −11 809 €Valdusfirmade tegevus
- 418OÜ Aldertree−14 156 €Valdusfirmade tegevus
- −16 792 €Valdusfirmade tegevus
- −19 816 €Valdusfirmade tegevus
- 421OÜ Mill Hill−20 801 €Valdusfirmade tegevus
- 422Baywood OÜ−21 062 €Valdusfirmade tegevus
- −21 803 €Valdusfirmade tegevus
- −25 419 €Valdusfirmade tegevus
- −30 000 €Valdusfirmade tegevus
- 426Tinto OÜ−35 622 €Valdusfirmade tegevus
- −41 000 €Valdusfirmade tegevus
- −41 235 €Valdusfirmade tegevus
- −41 431 €Valdusfirmade tegevus
- −41 906 €Valdusfirmade tegevus
- −52 294 €Valdusfirmade tegevus
- −65 589 €Valdusfirmade tegevus
- −94 848 €Valdusfirmade tegevus
- 434VESTILLY OÜ−118 776 €Valdusfirmade tegevus
- −125 644 €Valdusfirmade tegevus
- −129 148 €Valdusfirmade tegevus
- −168 498 €Valdusfirmade tegevus
- −186 847 €Valdusfirmade tegevus
- 439Et Cetera OÜ−226 130 €Valdusfirmade tegevus
- −315 321 €Valdusfirmade tegevus
- −367 079 €Valdusfirmade tegevus
- −1 669 195 €Valdusfirmade tegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 401 | Tiesenhausen OÜ Valdusfirmade tegevus | −3 722 € |
| 402 | Päikese ja Tuule OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 818 € |
| 403 | M&M Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 951 € |
| 404 | Muuli Group OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 820 € |
| 405 | Osaühing Calhoun Valdusfirmade tegevus | −7 548 € |
| 406 | Investor Kivi OÜ Valdusfirmade tegevus | −7 938 € |
| 407 | Excess Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −8 424 € |
| 408 | Hansakredit OÜ Valdusfirmade tegevus | −9 097 € |
| 409 | Vasja OÜ Valdusfirmade tegevus | −9 334 € |
| 410 | Emerald P2P OÜ Valdusfirmade tegevus | −9 447 € |
| 411 | OÜ Tinctoria Valdusfirmade tegevus | −9 800 € |
| 412 | Gladeprivat Investments OÜ Valdusfirmade tegevus | −9 937 € |
| 413 | OÜ Sjoholm Valdusfirmade tegevus | −10 647 € |
| 414 | Fundus Arbiter OÜ Valdusfirmade tegevus | −10 819 € |
| 415 | Pardela OÜ Valdusfirmade tegevus | −11 333 € |
| 416 | Demetriades OÜ Valdusfirmade tegevus | −11 667 € |
| 417 | Icecold Solutions OÜ Valdusfirmade tegevus | −11 809 € |
| 418 | OÜ Aldertree Valdusfirmade tegevus | −14 156 € |
| 419 | Scandinavian Baltic Health Services OÜ Valdusfirmade tegevus | −16 792 € |
| 420 | Osaühing Logivo Valdusfirmade tegevus | −19 816 € |
| 421 | OÜ Mill Hill Valdusfirmade tegevus | −20 801 € |
| 422 | Baywood OÜ Valdusfirmade tegevus | −21 062 € |
| 423 | OÜ HAWILA HOLDING Valdusfirmade tegevus | −21 803 € |
| 424 | OÜ B17-ADM Holding Valdusfirmade tegevus | −25 419 € |
| 425 | Posterum Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −30 000 € |
| 426 | Tinto OÜ Valdusfirmade tegevus | −35 622 € |
| 427 | Patro Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −41 000 € |
| 428 | Bloom Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −41 235 € |
| 429 | NOR-BEL Forest OÜ Valdusfirmade tegevus | −41 431 € |
| 430 | Nemoveze.com OÜ Valdusfirmade tegevus | −41 906 € |
| 431 | Alan Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −52 294 € |
| 432 | Dutchhealth OÜ Valdusfirmade tegevus | −65 589 € |
| 433 | SupplierPlus Ukraine OÜ Valdusfirmade tegevus | −94 848 € |
| 434 | VESTILLY OÜ Valdusfirmade tegevus | −118 776 € |
| 435 | Mataks Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −125 644 € |
| 436 | KONSTANTIA KPTLS OÜ Valdusfirmade tegevus | −129 148 € |
| 437 | Soulfresh Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −168 498 € |
| 438 | HY Opportunities I OÜ Valdusfirmade tegevus | −186 847 € |
| 439 | Et Cetera OÜ Valdusfirmade tegevus | −226 130 € |
| 440 | Baltic Energy Asset Management OÜ Valdusfirmade tegevus | −315 321 € |
| 441 | Chigorichok Kuichalort OÜ Valdusfirmade tegevus | −367 079 € |
| 442 | Bunratty Investments Estonia OÜ Valdusfirmade tegevus | −1 669 195 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.