ТОП за прибутком 2022 · Logistikaalane tegevus
81 підприємств за річними звітами за 2022 рік · Джерело: річні звіти
- −894 €Logistikaalane tegevus
- −1 199 €Logistikaalane tegevus
- 103Autoliit OÜ−1 256 €Logistikaalane tegevus
- 104ACTIVEARK OÜ−1 273 €Logistikaalane tegevus
- −1 476 €Logistikaalane tegevus
- −1 973 €Logistikaalane tegevus
- −2 727 €Logistikaalane tegevus
- −2 962 €Logistikaalane tegevus
- −3 816 €Logistikaalane tegevus
- −7 623 €Logistikaalane tegevus
- −8 997 €Logistikaalane tegevus
- 112OÜ AREVIK−11 475 €Logistikaalane tegevus
- −11 775 €Logistikaalane tegevus
- 114AR Vara OÜ−11 944 €Logistikaalane tegevus
- 115Miretok OÜ−17 166 €Logistikaalane tegevus
- 116Unirade OÜ−25 481 €Logistikaalane tegevus
- −40 880 €Logistikaalane tegevus
- −77 089 €Logistikaalane tegevus
- 119TIPACOM OÜ−203 337 €Logistikaalane tegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 101 | Dragon Sales OÜ Logistikaalane tegevus | −894 € |
| 102 | ADL Partner OÜ Logistikaalane tegevus | −1 199 € |
| 103 | Autoliit OÜ Logistikaalane tegevus | −1 256 € |
| 104 | ACTIVEARK OÜ Logistikaalane tegevus | −1 273 € |
| 105 | Aktsiaselts AMARANTEST Logistikaalane tegevus | −1 476 € |
| 106 | Dreamcloud OÜ Logistikaalane tegevus | −1 973 € |
| 107 | HiTechTrading OÜ Logistikaalane tegevus | −2 727 € |
| 108 | Brothers Logistics OÜ Logistikaalane tegevus | −2 962 € |
| 109 | TransportKa OÜ Logistikaalane tegevus | −3 816 € |
| 110 | Osaühing B & M Chartering Logistikaalane tegevus | −7 623 € |
| 111 | Fargo Trans OÜ Logistikaalane tegevus | −8 997 € |
| 112 | OÜ AREVIK Logistikaalane tegevus | −11 475 € |
| 113 | MG Logistika OÜ Logistikaalane tegevus | −11 775 € |
| 114 | AR Vara OÜ Logistikaalane tegevus | −11 944 € |
| 115 | Miretok OÜ Logistikaalane tegevus | −17 166 € |
| 116 | Unirade OÜ Logistikaalane tegevus | −25 481 € |
| 117 | OÜ CredixHolding Logistikaalane tegevus | −40 880 € |
| 118 | Osaühing Kaubaekspress Logistikaalane tegevus | −77 089 € |
| 119 | TIPACOM OÜ Logistikaalane tegevus | −203 337 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.