ТОП за прибутком 2022 · Masinate ja seadmete remont
349 підприємств за річними звітами за 2022 рік · Джерело: річні звіти
- 501CryoRep OÜ−17 415 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 502WINDGO OÜ−20 671 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −23 840 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −26 824 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −27 550 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −28 482 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −28 524 €Masinate ja seadmete remont
- −29 000 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −29 488 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- −30 336 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 511Morvale OÜ−45 640 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 512QMetall OÜ−49 955 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 513STOROL OÜ−52 309 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 514OÜ CNCPRO−180 303 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 501 | CryoRep OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −17 415 € |
| 502 | WINDGO OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −20 671 € |
| 503 | Osaühing Gran-Elektroonika Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −23 840 € |
| 504 | Pirita Moto Osaühing Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −26 824 € |
| 505 | Osaühing Rondohause Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −27 550 € |
| 506 | Part&Service OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −28 482 € |
| 507 | Osaühing Gnisto Masinate ja seadmete remont | −28 524 € |
| 508 | Maxmas Osaühing Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −29 000 € |
| 509 | OSAÜHING REVALPATROON Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −29 488 € |
| 510 | Isusta Commerce OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −30 336 € |
| 511 | Morvale OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −45 640 € |
| 512 | QMetall OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −49 955 € |
| 513 | STOROL OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −52 309 € |
| 514 | OÜ CNCPRO Masinate ja seadmete remont ning hooldus | −180 303 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.