ТОП за прибутком 2022 · Lukkude ja hingede tootmine
63 підприємств за річними звітами за 2022 рік · Джерело: річні звіти
- −3 120 €Mehaaniline metallitöötlus
- −4 414 €Mehaaniline metallitöötlus
- −7 758 €Lukkude ja hingede tootmine
- −8 245 €Mehaaniline metallitöötlus
- −8 898 €Lukkude ja hingede tootmine
- −9 935 €Mehaaniline metallitöötlus
- 107Angest OÜ−9 993 €Lukkude ja hingede tootmine
- 108Minkoff OÜ−20 000 €Mehaaniline metallitöötlus
- −23 267 €Mehaaniline metallitöötlus
- −26 931 €Mehaaniline metallitöötlus
- 111Sasta OÜ−30 000 €Mehaaniline metallitöötlus
- −34 414 €Lukkude ja hingede tootmine
- 113OÜ FORIXMERK−46 417 €Mehaaniline metallitöötlus
- −242 439 €Lukkude ja hingede tootmine
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 101 | Estmet Invest OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −3 120 € |
| 102 | Melkin Grupp OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −4 414 € |
| 103 | BR Metallitööd OÜ Lukkude ja hingede tootmine | −7 758 € |
| 104 | Kalda Metall OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −8 245 € |
| 105 | osaühing SAGASAIL Lukkude ja hingede tootmine | −8 898 € |
| 106 | SET-Install OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −9 935 € |
| 107 | Angest OÜ Lukkude ja hingede tootmine | −9 993 € |
| 108 | Minkoff OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −20 000 € |
| 109 | osaühing ALVUUR Mehaaniline metallitöötlus | −23 267 € |
| 110 | Weldmeister OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −26 931 € |
| 111 | Sasta OÜ Mehaaniline metallitöötlus | −30 000 € |
| 112 | OÜ Nikron-Met Lukkude ja hingede tootmine | −34 414 € |
| 113 | OÜ FORIXMERK Mehaaniline metallitöötlus | −46 417 € |
| 114 | AXIS Tech Estonia OÜ Lukkude ja hingede tootmine | −242 439 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.