ТОП за прибутком 2021 · Mootorsõidukite remont ja hooldus
1 401 підприємств за річними звітами за 2021 рік · Джерело: річні звіти
- 2101Flameko OÜ−129 703 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2102OSAÜHING FORSS−380 251 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2103UpSteam Eesti OÜ−502 079 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −1 412 818 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 2101 | Flameko OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −129 703 € |
| 2102 | OSAÜHING FORSS Mootorsõidukite remont ja hooldus | −380 251 € |
| 2103 | UpSteam Eesti OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −502 079 € |
| 2104 | AKTSIASELTS TAISTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | −1 412 818 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 15.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.