ТОП за прибутком 2021 · Valdusfirmade tegevus
190 підприємств за річними звітами за 2021 рік · Джерело: річні звіти
- 301Sungazer OÜ−2 366 €Valdusfirmade tegevus
- −2 507 €Valdusfirmade tegevus
- 303Steelhill OÜ−2 798 €Valdusfirmade tegevus
- −3 000 €Valdusfirmade tegevus
- −3 222 €Valdusfirmade tegevus
- −3 297 €Valdusfirmade tegevus
- −4 034 €Valdusfirmade tegevus
- −4 487 €Valdusfirmade tegevus
- −4 623 €Valdusfirmade tegevus
- −5 727 €Valdusfirmade tegevus
- 311DBWH OÜ−5 948 €Valdusfirmade tegevus
- −6 629 €Valdusfirmade tegevus
- −6 886 €Valdusfirmade tegevus
- −7 121 €Valdusfirmade tegevus
- −7 157 €Valdusfirmade tegevus
- −7 188 €Valdusfirmade tegevus
- −7 411 €Valdusfirmade tegevus
- −7 614 €Valdusfirmade tegevus
- −9 194 €Valdusfirmade tegevus
- −11 011 €Valdusfirmade tegevus
- 321Lepaniidu OÜ−11 702 €Valdusfirmade tegevus
- 322HLDG OÜ−11 841 €Valdusfirmade tegevus
- −12 100 €Valdusfirmade tegevus
- −12 745 €Valdusfirmade tegevus
- 325Finsall OÜ−14 808 €Valdusfirmade tegevus
- −15 353 €Valdusfirmade tegevus
- −16 015 €Valdusfirmade tegevus
- −17 138 €Valdusfirmade tegevus
- −18 556 €Valdusfirmade tegevus
- −18 729 €Valdusfirmade tegevus
- 331Alcmene OÜ−22 622 €Valdusfirmade tegevus
- −23 471 €Valdusfirmade tegevus
- −24 335 €Valdusfirmade tegevus
- −25 423 €Valdusfirmade tegevus
- 335Laenuabi OÜ−26 395 €Valdusfirmade tegevus
- −46 836 €Valdusfirmade tegevus
- −48 595 €Valdusfirmade tegevus
- 338Yook OÜ−63 208 €Valdusfirmade tegevus
- 339BlueBell OÜ−66 259 €Valdusfirmade tegevus
- 340Quatrix OÜ−75 124 €Valdusfirmade tegevus
- −75 641 €Valdusfirmade tegevus
- −81 294 €Valdusfirmade tegevus
- 343HHTech OÜ−91 291 €Valdusfirmade tegevus
- −93 356 €Valdusfirmade tegevus
- −100 095 €Valdusfirmade tegevus
- 346Jupiteris OÜ−109 157 €Valdusfirmade tegevus
- −112 820 €Valdusfirmade tegevus
- 348ARI CARE OÜ−118 524 €Valdusfirmade tegevus
- 349HundredX OÜ−127 884 €Valdusfirmade tegevus
- −153 433 €Valdusfirmade tegevus
- −175 706 €Valdusfirmade tegevus
- −178 727 €Valdusfirmade tegevus
- −183 485 €Valdusfirmade tegevus
- 354INKonsult OÜ−202 500 €Valdusfirmade tegevus
- 355Premiafin OÜ−266 479 €Valdusfirmade tegevus
- −294 683 €Valdusfirmade tegevus
- −301 790 €Valdusfirmade tegevus
- −420 155 €Valdusfirmade tegevus
- −488 194 €Valdusfirmade tegevus
- −733 879 €Valdusfirmade tegevus
- 361Bitfather OÜ−919 703 €Valdusfirmade tegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 301 | Sungazer OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 366 € |
| 302 | SAFECOMMUNITY OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 507 € |
| 303 | Steelhill OÜ Valdusfirmade tegevus | −2 798 € |
| 304 | Strange Attractor OÜ Valdusfirmade tegevus | −3 000 € |
| 305 | Tervisekonto OÜ Valdusfirmade tegevus | −3 222 € |
| 306 | La Vita Lusso UÜ Valdusfirmade tegevus | −3 297 € |
| 307 | Heamehe Vara OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 034 € |
| 308 | OÜ Greivel Invest Valdusfirmade tegevus | −4 487 € |
| 309 | Timber Technologies OÜ Valdusfirmade tegevus | −4 623 € |
| 310 | W&S International OÜ Valdusfirmade tegevus | −5 727 € |
| 311 | DBWH OÜ Valdusfirmade tegevus | −5 948 € |
| 312 | osaühing Inventor Valdusfirmade tegevus | −6 629 € |
| 313 | A.Joost Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | −6 886 € |
| 314 | OÜ BENESTO HOLDING Valdusfirmade tegevus | −7 121 € |
| 315 | Malleus Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −7 157 € |
| 316 | Teineaste Osaühing Valdusfirmade tegevus | −7 188 € |
| 317 | Osaühing VAHI Investeeringud Valdusfirmade tegevus | −7 411 € |
| 318 | OÜ Cicero Capital Valdusfirmade tegevus | −7 614 € |
| 319 | CIVILISTRA OÜ Valdusfirmade tegevus | −9 194 € |
| 320 | Thule Konsultatsioonid OÜ Valdusfirmade tegevus | −11 011 € |
| 321 | Lepaniidu OÜ Valdusfirmade tegevus | −11 702 € |
| 322 | HLDG OÜ Valdusfirmade tegevus | −11 841 € |
| 323 | Juhtimisteenused OÜ Valdusfirmade tegevus | −12 100 € |
| 324 | Diameno Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −12 745 € |
| 325 | Finsall OÜ Valdusfirmade tegevus | −14 808 € |
| 326 | Contoplan Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −15 353 € |
| 327 | Kovanen Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −16 015 € |
| 328 | SolaInvest OÜ Valdusfirmade tegevus | −17 138 € |
| 329 | Atemix Group OÜ Valdusfirmade tegevus | −18 556 € |
| 330 | Mifte Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −18 729 € |
| 331 | Alcmene OÜ Valdusfirmade tegevus | −22 622 € |
| 332 | Pershing Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −23 471 € |
| 333 | osaühing TEPET Valdusfirmade tegevus | −24 335 € |
| 334 | MORTERRA GROUP OÜ Valdusfirmade tegevus | −25 423 € |
| 335 | Laenuabi OÜ Valdusfirmade tegevus | −26 395 € |
| 336 | Aresco Food OÜ Valdusfirmade tegevus | −46 836 € |
| 337 | The Blue Fox Company OÜ Valdusfirmade tegevus | −48 595 € |
| 338 | Yook OÜ Valdusfirmade tegevus | −63 208 € |
| 339 | BlueBell OÜ Valdusfirmade tegevus | −66 259 € |
| 340 | Quatrix OÜ Valdusfirmade tegevus | −75 124 € |
| 341 | Lindstrom Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | −75 641 € |
| 342 | LLC Skylevel Group OÜ Valdusfirmade tegevus | −81 294 € |
| 343 | HHTech OÜ Valdusfirmade tegevus | −91 291 € |
| 344 | KODA Inseneriehituse OÜ Valdusfirmade tegevus | −93 356 € |
| 345 | Coyana Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | −100 095 € |
| 346 | Jupiteris OÜ Valdusfirmade tegevus | −109 157 € |
| 347 | Tiheda Energy Park OÜ Valdusfirmade tegevus | −112 820 € |
| 348 | ARI CARE OÜ Valdusfirmade tegevus | −118 524 € |
| 349 | HundredX OÜ Valdusfirmade tegevus | −127 884 € |
| 350 | HP Investments OÜ Valdusfirmade tegevus | −153 433 € |
| 351 | NEP Investeeringud OÜ Valdusfirmade tegevus | −175 706 € |
| 352 | Osaühing REMMELG & POJAD Valdusfirmade tegevus | −178 727 € |
| 353 | Moneyberry OÜ Valdusfirmade tegevus | −183 485 € |
| 354 | INKonsult OÜ Valdusfirmade tegevus | −202 500 € |
| 355 | Premiafin OÜ Valdusfirmade tegevus | −266 479 € |
| 356 | Primend Group OÜ Valdusfirmade tegevus | −294 683 € |
| 357 | Monteverde Holdings OÜ Valdusfirmade tegevus | −301 790 € |
| 358 | CT Holdings OÜ Valdusfirmade tegevus | −420 155 € |
| 359 | Avenir Baltic OÜ Valdusfirmade tegevus | −488 194 € |
| 360 | Osaühing Mersok Valdusfirmade tegevus | −733 879 € |
| 361 | Bitfather OÜ Valdusfirmade tegevus | −919 703 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.