ТОП за прибутком 2020 · Spordiklubide tegevus
За річними звітами за 2020 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 40 012 €Spordiklubide tegevus
- 38 735 €Spordiklubide tegevus
- 36 222 €Spordiklubide tegevus
- 21 954 €Spordiklubide tegevus
- 20 977 €Spordiklubide tegevus
- 7 563 €Spordiklubide tegevus
- 1 341 €Spordiklubide tegevus
- 1 187 €Spordiklubide tegevus
- 798 €Spordiklubide tegevus
- 10CFBP OÜ372 €Spordiklubide tegevus
- 294 €Spordiklubide tegevus
- 100 €Spordiklubide tegevus
- 2 €Spordiklubide tegevus
- 1 €Spordiklubide tegevus
- 0 €Spordiklubide tegevus
- 0 €Spordiklubide tegevus
- 0 €Spordiklubide tegevus
- −952 €Spordiklubide tegevus
- −4 686 €Spordiklubide tegevus
- −5 099 €Spordiklubide tegevus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Orca Swim Club Spordiklubide tegevus | 40 012 € |
| 2 | OÜ ORSC Holding Spordiklubide tegevus | 38 735 € |
| 3 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 36 222 € |
| 4 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 21 954 € |
| 5 | Kahepuudane OÜ Spordiklubide tegevus | 20 977 € |
| 6 | Fitbook OÜ Spordiklubide tegevus | 7 563 € |
| 7 | Mass Invest OÜ Spordiklubide tegevus | 1 341 € |
| 8 | SIRIS GYM OÜ Spordiklubide tegevus | 1 187 € |
| 9 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | 798 € |
| 10 | CFBP OÜ Spordiklubide tegevus | 372 € |
| 11 | OÜ TANTSUSTAARID Spordiklubide tegevus | 294 € |
| 12 | Tantsuklubi K-Dance OÜ Spordiklubide tegevus | 100 € |
| 13 | OÜ RV DANCE Spordiklubide tegevus | 2 € |
| 14 | KR Cooking OÜ Spordiklubide tegevus | 1 € |
| 15 | Veilin OÜ Spordiklubide tegevus | 0 € |
| 16 | Kallion Trade OÜ Spordiklubide tegevus | 0 € |
| 17 | OÜ Sõbra Tenniseklubi Spordiklubide tegevus | 0 € |
| 18 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | −952 € |
| 19 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | −4 686 € |
| 20 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | −5 099 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.