Підприємства Естонії за сферою діяльності · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
ТОП за прибутком 2020 · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
За річними звітами за 2020 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 70 679 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 60 822 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 11 969 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 9 829 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 9 822 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 3 549 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 345 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 876 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 857 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 810 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 328 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 82 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 19 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 18 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 18 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 0 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 0 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −3 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −161 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −472 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −6 870 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −9 672 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- −14 646 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Saare Kinnisvara Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 70 679 € |
| 2 | P V S GRUPP OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 60 822 € |
| 3 | OÜ Papsaare Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 11 969 € |
| 4 | Kahala Farm OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 9 829 € |
| 5 | Pivarootsi mahe OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 9 822 € |
| 6 | OÜ Armanni talu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 3 549 € |
| 7 | OÜ Sepatalu Peremees Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 345 € |
| 8 | Alam-Pedja Veis OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 876 € |
| 9 | OÜ Silvanus Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 857 € |
| 10 | NordExtra OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 810 € |
| 11 | OÜ Nature Assets Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 328 € |
| 12 | Rämmi Talu OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 82 € |
| 13 | Osaühing HAGERI METS Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 14 | Osaühing LOONE AGRO Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 15 | OÜ Silvanus Mahetalu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 19 € |
| 16 | Perpetual Next Forest Investments OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 18 € |
| 17 | Osaühing Aabfoto Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 18 € |
| 18 | UÜ Sopimetsa-Kareli Maad Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2 € |
| 19 | TIIDUMÄE PÕLD OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 0 € |
| 20 | Puidumeistrid OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 0 € |
| 21 | AS Balmung Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −3 € |
| 22 | FEMMA INVEST OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −161 € |
| 23 | Termestal OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −472 € |
| 24 | OÜ Saare-singa Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −6 870 € |
| 25 | Osaühing Atla Mõis Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −9 672 € |
| 26 | Prolait OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | −14 646 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.