ТОП за прибутком 2019 · Matuseteenindus
За річними звітами за 2019 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 63 430 €Matuseteenindus
- 8 869 €Matuseteenindus
- 8 127 €Matuseteenindus
- 7 180 €Matuseteenindus
- 5 434 €Matuseteenindus
- 4 165 €Matuseteenindus
- 1 181 €Matuseteenindus
- 547 €Matuseteenindus
- 323 €Matuseteenindus
- 219 €Matuseteenindus
- 143 €Matuseteenindus
- 83 €Matuseteenindus
- −7 487 €Matuseteenindus
- −9 161 €Matuseteenindus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing JM IGAVIK Matuseteenindus | 63 430 € |
| 2 | osaühing Vinuk Matuseteenindus | 8 869 € |
| 3 | Vanem Vend OÜ Matuseteenindus | 8 127 € |
| 4 | OÜ Rivelle Matuseteenindus | 7 180 € |
| 5 | Matusebüroo MT Memoris OÜ Matuseteenindus | 5 434 € |
| 6 | Sõnaviis OÜ Matuseteenindus | 4 165 € |
| 7 | GREENCOM OÜ Matuseteenindus | 1 181 € |
| 8 | SUMERI OÜ Matuseteenindus | 547 € |
| 9 | osaühing Võru Tavand Matuseteenindus | 323 € |
| 10 | Petkon OÜ Matuseteenindus | 219 € |
| 11 | AccAiren Med OÜ Matuseteenindus | 143 € |
| 12 | Helandro OÜ Matuseteenindus | 83 € |
| 13 | OÜ Matusekeskus Matuseteenindus | −7 487 € |
| 14 | Viru Matusebüroo OÜ Matuseteenindus | −9 161 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.