ТОП за прибутком 2019 · Segapõllumajandus
212 підприємств за річними звітами за 2019 рік · Джерело: річні звіти
- −6 542 €Segapõllumajandus
- −6 709 €Segapõllumajandus
- 303OÜ MANGLE−8 223 €Segapõllumajandus
- 304KURTNA PM OÜ−8 335 €Segapõllumajandus
- −8 765 €Segapõllumajandus
- −10 677 €Segapõllumajandus
- 307Enro OÜ−11 261 €Segapõllumajandus
- −11 746 €Segapõllumajandus
- 309M&R MUHE OÜ−12 690 €Segapõllumajandus
- −13 471 €Segapõllumajandus
- −14 296 €Segapõllumajandus
- −14 842 €Segapõllumajandus
- −14 848 €Segapõllumajandus
- −16 416 €Segapõllumajandus
- 315OÜ Akadak−18 077 €Segapõllumajandus
- 316Talviku OÜ−18 102 €Segapõllumajandus
- −18 357 €Segapõllumajandus
- −18 633 €Segapõllumajandus
- −23 092 €Segapõllumajandus
- 320Malerba OÜ−23 411 €Segapõllumajandus
- −24 958 €Segapõllumajandus
- −28 599 €Segapõllumajandus
- 323OÜ Mulgu−30 345 €Segapõllumajandus
- 324UppinTech OÜ−32 422 €Segapõllumajandus
- −33 607 €Segapõllumajandus
- −39 012 €Segapõllumajandus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 301 | Osaühing Laari Segapõllumajandus | −6 542 € |
| 302 | Farmipartner OÜ Segapõllumajandus | −6 709 € |
| 303 | OÜ MANGLE Segapõllumajandus | −8 223 € |
| 304 | KURTNA PM OÜ Segapõllumajandus | −8 335 € |
| 305 | Mahemehe Talu OÜ Segapõllumajandus | −8 765 € |
| 306 | KOPRA KARJAMÕIS OÜ Segapõllumajandus | −10 677 € |
| 307 | Enro OÜ Segapõllumajandus | −11 261 € |
| 308 | Paadermaa Soo OÜ Segapõllumajandus | −11 746 € |
| 309 | M&R MUHE OÜ Segapõllumajandus | −12 690 € |
| 310 | OÜ Sinikalda Talu Segapõllumajandus | −13 471 € |
| 311 | Riguldi tall OÜ Segapõllumajandus | −14 296 € |
| 312 | Finkre Osaühing Segapõllumajandus | −14 842 € |
| 313 | Osaühing Mets ja Põld Segapõllumajandus | −14 848 € |
| 314 | osaühing Kurena Farmid Segapõllumajandus | −16 416 € |
| 315 | OÜ Akadak Segapõllumajandus | −18 077 € |
| 316 | Talviku OÜ Segapõllumajandus | −18 102 € |
| 317 | Valmaotsa Farmer OÜ Segapõllumajandus | −18 357 € |
| 318 | Künka Talu OÜ Segapõllumajandus | −18 633 € |
| 319 | Osaühing Kolga Agro Segapõllumajandus | −23 092 € |
| 320 | Malerba OÜ Segapõllumajandus | −23 411 € |
| 321 | Osaühing Metstaguse Agro Segapõllumajandus | −24 958 € |
| 322 | Nurme Agro OÜ Segapõllumajandus | −28 599 € |
| 323 | OÜ Mulgu Segapõllumajandus | −30 345 € |
| 324 | UppinTech OÜ Segapõllumajandus | −32 422 € |
| 325 | Osaühing Roela SUURTALU Segapõllumajandus | −33 607 € |
| 326 | Osaühing Vingi Suurtalu Segapõllumajandus | −39 012 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.