ТОП за доходом 2025 · Spordiklubide tegevus
139 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 101bekangoo OÜ10 518 €Spordiklubide tegevus
- 102AllinSoln OÜ10 346 €Spordiklubide tegevus
- 103Kuum Ruum OÜ10 249 €Spordiklubide tegevus
- 104EdemSport OÜ9 700 €Spordiklubide tegevus
- 9 697 €Spordiklubide tegevus
- 9 387 €Spordiklubide tegevus
- 8 792 €Spordiklubide tegevus
- 108Alpitriin OÜ8 609 €Spordiklubide tegevus
- 109Via Dance OÜ8 326 €Spordiklubide tegevus
- 7 903 €Spordiklubide tegevus
- 111Party4You OÜ7 695 €Spordiklubide tegevus
- 112Alleting OÜ7 616 €Spordiklubide tegevus
- 113TK MASTER OÜ7 355 €Spordiklubide tegevus
- 114OÜ Fitfactor7 348 €Spordiklubide tegevus
- 7 265 €Spordiklubide tegevus
- 6 714 €Spordiklubide tegevus
- 6 496 €Spordiklubide tegevus
- 6 212 €Spordiklubide tegevus
- 5 762 €Spordiklubide tegevus
- 5 277 €Spordiklubide tegevus
- 4 900 €Spordiklubide tegevus
- 122The One OÜ4 811 €Spordiklubide tegevus
- 123GUZHWIN OÜ4 400 €Spordiklubide tegevus
- 4 191 €Spordiklubide tegevus
- 3 205 €Spordiklubide tegevus
- 3 091 €Spordiklubide tegevus
- 2 770 €Spordiklubide tegevus
- 2 538 €Spordiklubide tegevus
- 2 050 €Spordiklubide tegevus
- 1 512 €Spordiklubide tegevus
- 1 268 €Spordiklubide tegevus
- 1 191 €Spordiklubide tegevus
- 133JSport OÜ615 €Spordiklubide tegevus
- 516 €Spordiklubide tegevus
- 430 €Spordiklubide tegevus
- 136HL Tennis OÜ364 €Spordiklubide tegevus
- 137Petromaks OÜ337 €Spordiklubide tegevus
- 138OÜ SMILES220 €Spordiklubide tegevus
- 139ASfit OÜ100 €Spordiklubide tegevus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 101 | bekangoo OÜ Spordiklubide tegevus | 10 518 € |
| 102 | AllinSoln OÜ Spordiklubide tegevus | 10 346 € |
| 103 | Kuum Ruum OÜ Spordiklubide tegevus | 10 249 € |
| 104 | EdemSport OÜ Spordiklubide tegevus | 9 700 € |
| 105 | Miramee Stuudio OÜ Spordiklubide tegevus | 9 697 € |
| 106 | Fun Timez Racing OÜ Spordiklubide tegevus | 9 387 € |
| 107 | Maardu Alliance OÜ Spordiklubide tegevus | 8 792 € |
| 108 | Alpitriin OÜ Spordiklubide tegevus | 8 609 € |
| 109 | Via Dance OÜ Spordiklubide tegevus | 8 326 € |
| 110 | Roadmaster OÜ Spordiklubide tegevus | 7 903 € |
| 111 | Party4You OÜ Spordiklubide tegevus | 7 695 € |
| 112 | Alleting OÜ Spordiklubide tegevus | 7 616 € |
| 113 | TK MASTER OÜ Spordiklubide tegevus | 7 355 € |
| 114 | OÜ Fitfactor Spordiklubide tegevus | 7 348 € |
| 115 | Flight Club OÜ Spordiklubide tegevus | 7 265 € |
| 116 | Maximus Sport OÜ Spordiklubide tegevus | 6 714 € |
| 117 | Osaühing Minestra Spordiklubide tegevus | 6 496 € |
| 118 | VigorSportClub OÜ Spordiklubide tegevus | 6 212 € |
| 119 | JalgpalliAabits OÜ Spordiklubide tegevus | 5 762 € |
| 120 | FysioTreener OÜ Spordiklubide tegevus | 5 277 € |
| 121 | osaühing Akmis Spordiklubide tegevus | 4 900 € |
| 122 | The One OÜ Spordiklubide tegevus | 4 811 € |
| 123 | GUZHWIN OÜ Spordiklubide tegevus | 4 400 € |
| 124 | Saaremaa Safari OÜ Spordiklubide tegevus | 4 191 € |
| 125 | Meistrimäe Spordiklubi OÜ Spordiklubide tegevus | 3 205 € |
| 126 | Karel Training OÜ Spordiklubide tegevus | 3 091 € |
| 127 | Trennitugi OÜ Spordiklubide tegevus | 2 770 € |
| 128 | Brilliantbalance OÜ Spordiklubide tegevus | 2 538 € |
| 129 | kftreening OÜ Spordiklubide tegevus | 2 050 € |
| 130 | OÜ Capoeira Senzala Spordiklubide tegevus | 1 512 € |
| 131 | Leo training OÜ Spordiklubide tegevus | 1 268 € |
| 132 | Ellujäämiskunst OÜ Spordiklubide tegevus | 1 191 € |
| 133 | JSport OÜ Spordiklubide tegevus | 615 € |
| 134 | Laagri Triatloniklubi OÜ Spordiklubide tegevus | 516 € |
| 135 | Toomvali Tennis OÜ Spordiklubide tegevus | 430 € |
| 136 | HL Tennis OÜ Spordiklubide tegevus | 364 € |
| 137 | Petromaks OÜ Spordiklubide tegevus | 337 € |
| 138 | OÜ SMILES Spordiklubide tegevus | 220 € |
| 139 | ASfit OÜ Spordiklubide tegevus | 100 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.