ТОП за доходом 2025 · Restoranitegevus
233 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 201ARIRAN OÜ18 631 €Restoranitegevus
- 202L&K OÜ18 045 €Restoranitegevus
- 203Lihahimu OÜ17 812 €Restoranitegevus
- 17 538 €Restoranitegevus
- 205FeedMe OÜ17 343 €Restoranitegevus
- 15 111 €Restoranitegevus
- 207NEBI OÜ13 733 €Restoranitegevus
- 13 445 €Restoranitegevus
- 209Poolus OÜ11 645 €Restoranitegevus
- 11 196 €Restoranitegevus
- 211OÜ CAPPERI10 447 €Restoranitegevus
- 212M Ruut OÜ10 404 €Restoranitegevus
- 213Novempes OÜ9 565 €Restoranitegevus
- 214OÜ ENTRI9 222 €Restoranitegevus
- 215Orlov OÜ9 030 €Restoranitegevus
- 8 616 €Restoranitegevus
- 217OÜ Siliina8 463 €Restoranitegevus
- 8 015 €Restoranitegevus
- 6 998 €Restoranitegevus
- 220OÜ Gilela5 760 €Restoranitegevus
- 5 106 €Restoranitegevus
- 222Rõõmupeod OÜ5 080 €Restoranitegevus
- 3 991 €Restoranitegevus
- 3 122 €Restoranitegevus
- 225Rajaääre OÜ3 000 €Restoranitegevus
- 226Sytnyk OÜ2 868 €Restoranitegevus
- 2 266 €Restoranitegevus
- 1 783 €Restoranitegevus
- 712 €Restoranitegevus
- 592 €Restoranitegevus
- 390 €Restoranitegevus
- 200 €Restoranitegevus
- 45 €Restoranitegevus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 201 | ARIRAN OÜ Restoranitegevus | 18 631 € |
| 202 | L&K OÜ Restoranitegevus | 18 045 € |
| 203 | Lihahimu OÜ Restoranitegevus | 17 812 € |
| 204 | Toit & Vein OÜ Restoranitegevus | 17 538 € |
| 205 | FeedMe OÜ Restoranitegevus | 17 343 € |
| 206 | OÜ Järiste Pitsa Restoranitegevus | 15 111 € |
| 207 | NEBI OÜ Restoranitegevus | 13 733 € |
| 208 | OÜ Trading LCH Restoranitegevus | 13 445 € |
| 209 | Poolus OÜ Restoranitegevus | 11 645 € |
| 210 | OÜ Mirru juures Restoranitegevus | 11 196 € |
| 211 | OÜ CAPPERI Restoranitegevus | 10 447 € |
| 212 | M Ruut OÜ Restoranitegevus | 10 404 € |
| 213 | Novempes OÜ Restoranitegevus | 9 565 € |
| 214 | OÜ ENTRI Restoranitegevus | 9 222 € |
| 215 | Orlov OÜ Restoranitegevus | 9 030 € |
| 216 | Sushianna Catering OÜ Restoranitegevus | 8 616 € |
| 217 | OÜ Siliina Restoranitegevus | 8 463 € |
| 218 | OÜ Mekk ja Seltskond Restoranitegevus | 8 015 € |
| 219 | Köögibossid OÜ Restoranitegevus | 6 998 € |
| 220 | OÜ Gilela Restoranitegevus | 5 760 € |
| 221 | osaühing KOPLI-K Restoranitegevus | 5 106 € |
| 222 | Rõõmupeod OÜ Restoranitegevus | 5 080 € |
| 223 | Puhkemajad OÜ Restoranitegevus | 3 991 € |
| 224 | Grandpersona OÜ Restoranitegevus | 3 122 € |
| 225 | Rajaääre OÜ Restoranitegevus | 3 000 € |
| 226 | Sytnyk OÜ Restoranitegevus | 2 868 € |
| 227 | Ishtar trade OÜ Restoranitegevus | 2 266 € |
| 228 | Osaühing Kentmanni Pub Restoranitegevus | 1 783 € |
| 229 | Flyingstar OÜ Restoranitegevus | 712 € |
| 230 | Captain Roosters OÜ Restoranitegevus | 592 € |
| 231 | Koduematoit OÜ Restoranitegevus | 390 € |
| 232 | Intervendors OÜ Restoranitegevus | 200 € |
| 233 | Kohvik Kalambuur OÜ Restoranitegevus | 45 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.