ТОП за доходом 2025 · Motellid ja muu sarnane majutus
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 684 352 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 653 809 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 562 013 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 331 689 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 272 637 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 216 068 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 160 873 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 157 807 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 125 706 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 117 199 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 94 918 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 91 878 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 90 869 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 78 026 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 72 360 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 52 295 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 17OÜ Vedic43 624 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 38 554 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 29 554 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 27 785 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 20 967 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 14 532 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 13 350 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 4 603 €Motellid ja muu sarnane majutus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | HANSAFOND GRUPP OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 684 352 € |
| 2 | Fat Margaret OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 653 809 € |
| 3 | Villade Haldus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 562 013 € |
| 4 | Aktsiaselts Varbla Puhkeküla Motellid ja muu sarnane majutus | 331 689 € |
| 5 | Four Monks OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 272 637 € |
| 6 | Padise Mõis OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 216 068 € |
| 7 | OÜ KRISTAMUS Motellid ja muu sarnane majutus | 160 873 € |
| 8 | Art Residence OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 157 807 € |
| 9 | Utoopia INN OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 125 706 € |
| 10 | Sailing Estonia OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 117 199 € |
| 11 | osaühing WAIDE Motellid ja muu sarnane majutus | 94 918 € |
| 12 | Haava Majutus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 91 878 € |
| 13 | Osaühing Halinga Keskus Motellid ja muu sarnane majutus | 90 869 € |
| 14 | Osaühing Romvelli Motellid ja muu sarnane majutus | 78 026 € |
| 15 | OSAÜHING LEIDREK Motellid ja muu sarnane majutus | 72 360 € |
| 16 | Osaühing Kõpu Talu Motellid ja muu sarnane majutus | 52 295 € |
| 17 | OÜ Vedic Motellid ja muu sarnane majutus | 43 624 € |
| 18 | OÜ RATHIS Motellid ja muu sarnane majutus | 38 554 € |
| 19 | OÜ RAANLO Motellid ja muu sarnane majutus | 29 554 € |
| 20 | Meliran OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 27 785 € |
| 21 | RP&HP Invest OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 20 967 € |
| 22 | Sassialex OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 14 532 € |
| 23 | A.M.Piirit OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 13 350 € |
| 24 | Glorion OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 4 603 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.