ТОП за доходом 2025 · Jookide hulgimüük
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 16 951 916 €Jookide hulgimüük
- 8 735 045 €Jookide hulgimüük
- 1 405 384 €Jookide hulgimüük
- 410 028 €Jookide hulgimüük
- 241 172 €Jookide hulgimüük
- 139 117 €Jookide hulgimüük
- 82 023 €Jookide hulgimüük
- 71 395 €Jookide hulgimüük
- 61 041 €Jookide hulgimüük
- 45 408 €Jookide hulgimüük
- 40 159 €Jookide hulgimüük
- 31 799 €Jookide hulgimüük
- 27 853 €Jookide hulgimüük
- 25 767 €Jookide hulgimüük
- 10 362 €Jookide hulgimüük
- 9 670 €Jookide hulgimüük
- 7 183 €Jookide hulgimüük
- 2 794 €Jookide hulgimüük
- 1 084 €Jookide hulgimüük
- 574 €Jookide hulgimüük
- 310 €Jookide hulgimüük
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Tanker Brewery OÜ Jookide hulgimüük | 16 951 916 € |
| 2 | AS Avallone Jookide hulgimüük | 8 735 045 € |
| 3 | Tridensi Kuressaare Kaubalao Osaühing Jookide hulgimüük | 1 405 384 € |
| 4 | SmartReval OÜ Jookide hulgimüük | 410 028 € |
| 5 | ITALBALTICA OÜ Jookide hulgimüük | 241 172 € |
| 6 | Johnny Bloom’s Distilleries OÜ Jookide hulgimüük | 139 117 € |
| 7 | VINSOMNIA OÜ Jookide hulgimüük | 82 023 € |
| 8 | Killa Angels OÜ Jookide hulgimüük | 71 395 € |
| 9 | Vala OÜ Jookide hulgimüük | 61 041 € |
| 10 | FiilGuud Brands OÜ Jookide hulgimüük | 45 408 € |
| 11 | Hortus Vinum OÜ Jookide hulgimüük | 40 159 € |
| 12 | Lindens Group OÜ Jookide hulgimüük | 31 799 € |
| 13 | Acetia OÜ Jookide hulgimüük | 27 853 € |
| 14 | Nordic Beverage Group OÜ Jookide hulgimüük | 25 767 € |
| 15 | Baltic Fashion Week OÜ Jookide hulgimüük | 10 362 € |
| 16 | Osaühing Mull Mull Jookide hulgimüük | 9 670 € |
| 17 | WineMe Group OÜ Jookide hulgimüük | 7 183 € |
| 18 | ALCOLINK OÜ Jookide hulgimüük | 2 794 € |
| 19 | Osaühing REMIX KINNISVARA Jookide hulgimüük | 1 084 € |
| 20 | Aldemerin OÜ Jookide hulgimüük | 574 € |
| 21 | Gustus OÜ Jookide hulgimüük | 310 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.