ТОП за доходом 2025 · Loomakasvatuse abitegevused
129 підприємств за річними звітами за 2025 рік · Джерело: річні звіти
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 101HORSEST OÜ5 269 €Loomakasvatuse abitegevused
- 102Admire OÜ4 956 €Loomakasvatuse abitegevused
- 4 940 €Loomakasvatuse abitegevused
- 4 931 €Loomakasvatuse abitegevused
- 4 415 €Loomakasvatuse abitegevused
- 106OÜ Jumppoint4 115 €Loomakasvatuse abitegevused
- 3 646 €Loomakasvatuse abitegevused
- 108Novester OÜ3 644 €Loomakasvatuse abitegevused
- 3 135 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2 835 €Loomakasvatuse abitegevused
- 111Martoo OÜ2 745 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2 530 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2 360 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2 190 €Loomakasvatuse abitegevused
- 115Baroni OÜ2 138 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 800 €Loomakasvatuse abitegevused
- 117Tausamäe OÜ1 793 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 780 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 700 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 375 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 314 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 227 €Loomakasvatuse abitegevused
- 123OÜ Terran987 €Loomakasvatuse abitegevused
- 124Mahe Hiid OÜ800 €Loomakasvatuse abitegevused
- 683 €Loomakasvatuse abitegevused
- 126ODENKAT OÜ500 €Loomakasvatuse abitegevused
- 462 €Loomakasvatuse abitegevused
- 384 €Loomakasvatuse abitegevused
- 129Hectelion OÜ50 €Loomakasvatuse abitegevused
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 101 | HORSEST OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 5 269 € |
| 102 | Admire OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 4 956 € |
| 103 | Hufschmied OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 4 940 € |
| 104 | Eesti Maa Vill OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 4 931 € |
| 105 | Valila Hobutalu OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 4 415 € |
| 106 | OÜ Jumppoint Loomakasvatuse abitegevused | 4 115 € |
| 107 | Märs Consult OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 3 646 € |
| 108 | Novester OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 3 644 € |
| 109 | OÜ Okeanos Invest Loomakasvatuse abitegevused | 3 135 € |
| 110 | Vili ja Vill OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 2 835 € |
| 111 | Martoo OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 2 745 € |
| 112 | Scirpus Invest OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 2 530 € |
| 113 | OÜ FBI Invest Loomakasvatuse abitegevused | 2 360 € |
| 114 | Kõrgemaa Talu OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 2 190 € |
| 115 | Baroni OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 2 138 € |
| 116 | Ridalepa Tall OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 800 € |
| 117 | Tausamäe OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 793 € |
| 118 | OÜ Hobuste Sporditeraapia Loomakasvatuse abitegevused | 1 780 € |
| 119 | Lõuna-Eesti Talu OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 700 € |
| 120 | Piire Uustalu OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 375 € |
| 121 | Musta Mära Tall OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 314 € |
| 122 | Deuce Equine Wellness EST OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 227 € |
| 123 | OÜ Terran Loomakasvatuse abitegevused | 987 € |
| 124 | Mahe Hiid OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 800 € |
| 125 | Kristo Ambus OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 683 € |
| 126 | ODENKAT OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 500 € |
| 127 | Champion Wellness Eesti OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 462 € |
| 128 | Turja Loodus OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 384 € |
| 129 | Hectelion OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 50 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.