ТОП за доходом 2024 · Saagikoristusjärgsed tegevused
За річними звітами за 2024 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 1 435 405 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 701 896 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 675 316 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 243 154 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 229 189 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 199 143 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 165 866 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 149 970 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 126 666 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 115 299 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 113 636 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 110 730 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 98 504 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 78 295 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 62 990 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 60 399 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 38 325 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 29 011 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 27 671 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 18 210 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 17 185 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 16 273 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 15 051 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14 575 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 5 105 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 4 230 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 4 080 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 3 975 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2 869 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2 000 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1 112 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 827 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 630 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 220 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 170 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 100 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1 435 405 € |
| 2 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 701 896 € |
| 3 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 675 316 € |
| 4 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 243 154 € |
| 5 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 229 189 € |
| 6 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 199 143 € |
| 7 | PR Varahaldus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 165 866 € |
| 8 | Tulundusühistu Vooremaa Viljakasvatajad Saagikoristusjärgsed tegevused | 149 970 € |
| 9 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 126 666 € |
| 10 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 115 299 € |
| 11 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 113 636 € |
| 12 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 110 730 € |
| 13 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 98 504 € |
| 14 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 78 295 € |
| 15 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 62 990 € |
| 16 | MABOPEST OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 60 399 € |
| 17 | Forest K Production OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 38 325 € |
| 18 | OÜ HAINARITSIK Saagikoristusjärgsed tegevused | 29 011 € |
| 19 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 27 671 € |
| 20 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 18 210 € |
| 21 | Põlluteenused OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 17 185 € |
| 22 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 16 273 € |
| 23 | OÜ MelMer Saagikoristusjärgsed tegevused | 15 051 € |
| 24 | Osaühing Kihlevere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 14 575 € |
| 25 | Põllumajandusühistu MEPU Saagikoristusjärgsed tegevused | 5 105 € |
| 26 | sterra OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 4 230 € |
| 27 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 4 080 € |
| 28 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 3 975 € |
| 29 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 2 869 € |
| 30 | AIDU MASINAÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused | 2 000 € |
| 31 | MakTrack OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1 112 € |
| 32 | OÜ Transaare Saagikoristusjärgsed tegevused | 827 € |
| 33 | Küti Mäeveski OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 630 € |
| 34 | Cobitex OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 220 € |
| 35 | Osaühing Pahuvere Tera Saagikoristusjärgsed tegevused | 170 € |
| 36 | Lööne Mõis OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 100 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.