ТОП за доходом 2023 · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
209 підприємств за річними звітами за 2023 рік · Джерело: річні звіти
- 322 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 202Two Dots OÜ300 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 203OÜ hankos280 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 204Cumnature OÜ262 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 174 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 135 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 112 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 74 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 38 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 201 | MDKA Ekspress OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 322 € |
| 202 | Two Dots OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 300 € |
| 203 | OÜ hankos Spordi- ja jõusaalide tegevus | 280 € |
| 204 | Cumnature OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 262 € |
| 205 | Love of Sports OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 174 € |
| 206 | Soulfitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 135 € |
| 207 | Private Gym OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 112 € |
| 208 | OÜ Central Sport Spordi- ja jõusaalide tegevus | 74 € |
| 209 | JumpBrasil Workout OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 38 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.