ТОП за доходом 2022 · Autopesu jms teenindus
За річними звітами за 2022 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 1 356 512 €Autopesu jms teenindus
- 379 371 €Autopesu jms teenindus
- 39 003 €Autopesu jms teenindus
- 38 997 €Autopesu jms teenindus
- 37 615 €Autopesu jms teenindus
- 32 627 €Autopesu jms teenindus
- 28 527 €Autopesu jms teenindus
- 26 674 €Autopesu jms teenindus
- 24 907 €Autopesu jms teenindus
- 22 106 €Autopesu jms teenindus
- 11Pesun OÜ20 023 €Autopesu jms teenindus
- 18 076 €Autopesu jms teenindus
- 14 837 €Autopesu jms teenindus
- 14 115 €Autopesu jms teenindus
- 11 747 €Autopesu jms teenindus
- 11 704 €Autopesu jms teenindus
- 7 544 €Autopesu jms teenindus
- 5 640 €Autopesu jms teenindus
- 3 820 €Autopesu jms teenindus
- 375 €Autopesu jms teenindus
- 55 €Autopesu jms teenindus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | A Pesulad OÜ Autopesu jms teenindus | 1 356 512 € |
| 2 | Selvekas24 OÜ Autopesu jms teenindus | 379 371 € |
| 3 | AZPLASTIK UÜ Autopesu jms teenindus | 39 003 € |
| 4 | Wash&Fly OÜ Autopesu jms teenindus | 38 997 € |
| 5 | Saarmax Grupp OÜ Autopesu jms teenindus | 37 615 € |
| 6 | DMND Gloss OÜ Autopesu jms teenindus | 32 627 € |
| 7 | Prorerte OÜ Autopesu jms teenindus | 28 527 € |
| 8 | Keila Autospa OÜ Autopesu jms teenindus | 26 674 € |
| 9 | Detailpro OÜ Autopesu jms teenindus | 24 907 € |
| 10 | PrizzDetailing OÜ Autopesu jms teenindus | 22 106 € |
| 11 | Pesun OÜ Autopesu jms teenindus | 20 023 € |
| 12 | Treial OÜ Autopesu jms teenindus | 18 076 € |
| 13 | Puhtus OÜ Autopesu jms teenindus | 14 837 € |
| 14 | osaühing Ringtee Autokeskus Autopesu jms teenindus | 14 115 € |
| 15 | SR Autospa OÜ Autopesu jms teenindus | 11 747 € |
| 16 | HI Car Detailing OÜ Autopesu jms teenindus | 11 704 € |
| 17 | Clean Lab OÜ Autopesu jms teenindus | 7 544 € |
| 18 | MK Carclean OÜ Autopesu jms teenindus | 5 640 € |
| 19 | FiveStar Forest OÜ Autopesu jms teenindus | 3 820 € |
| 20 | Autoturvis OÜ Autopesu jms teenindus | 375 € |
| 21 | OÜ FORTISPRO Autopesu jms teenindus | 55 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.