ТОП за доходом 2021 · Sõitjate õhutransport
За річними звітами за 2021 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 18 562 718 €Sõitjate õhutransport
- 17 378 515 €Sõitjate õhutransport
- 4 692 086 €Sõitjate õhutransport
- 1 320 525 €Sõitjate õhutransport
- 646 157 €Sõitjate õhutransport
- 548 116 €Sõitjate õhutransport
- 345 796 €Sõitjate õhutransport
- 120 000 €Sõitjate õhutransport
- 119 300 €Sõitjate õhutransport
- 106 677 €Sõitjate õhutransport
- 69 152 €Sõitjate õhutransport
- 12Flug OÜ68 580 €Sõitjate õhutransport
- 63 371 €Sõitjate õhutransport
- 56 742 €Sõitjate õhutransport
- 56 636 €Sõitjate õhutransport
- 42 983 €Sõitjate õhutransport
- 38 557 €Sõitjate õhutransport
- 32 700 €Sõitjate õhutransport
- 24 023 €Sõitjate õhutransport
- 20VLR OÜ23 549 €Sõitjate õhutransport
- 6 525 €Sõitjate õhutransport
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | PANAVIATIC AS Sõitjate õhutransport | 18 562 718 € |
| 2 | NyxAir OÜ Sõitjate õhutransport | 17 378 515 € |
| 3 | DIAMOND SKY OÜ Sõitjate õhutransport | 4 692 086 € |
| 4 | SuperSky OÜ Sõitjate õhutransport | 1 320 525 € |
| 5 | WILCO.aero OÜ Sõitjate õhutransport | 646 157 € |
| 6 | SKYBUTCH OÜ Sõitjate õhutransport | 548 116 € |
| 7 | AeroCopter OÜ Sõitjate õhutransport | 345 796 € |
| 8 | Nextant400 OÜ Sõitjate õhutransport | 120 000 € |
| 9 | Helicraft OÜ Sõitjate õhutransport | 119 300 € |
| 10 | Regola Holding OÜ Sõitjate õhutransport | 106 677 € |
| 11 | ESTSKY INVEST OÜ Sõitjate õhutransport | 69 152 € |
| 12 | Flug OÜ Sõitjate õhutransport | 68 580 € |
| 13 | AVIATION COMMAND CENTER OÜ Sõitjate õhutransport | 63 371 € |
| 14 | Peak Pilots OÜ Sõitjate õhutransport | 56 742 € |
| 15 | Nordic Jet OÜ Sõitjate õhutransport | 56 636 € |
| 16 | Lmorais OÜ Sõitjate õhutransport | 42 983 € |
| 17 | ROBMAT Consulting OÜ Sõitjate õhutransport | 38 557 € |
| 18 | Carnyx OÜ Sõitjate õhutransport | 32 700 € |
| 19 | NordFlight OÜ Sõitjate õhutransport | 24 023 € |
| 20 | VLR OÜ Sõitjate õhutransport | 23 549 € |
| 21 | OÜ Sky Nova Sõitjate õhutransport | 6 525 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.