ТОП за доходом 2021 · Muud kaeve- ja mullatööd
406 підприємств за річними звітами за 2021 рік · Джерело: річні звіти
- 401REMATEL OÜ1 370 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 402KOPPLAND OÜ1 300 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 403RGA GRUPP OÜ1 091 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 940 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 454 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 225 €Muud kaeve- ja mullatööd
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 401 | REMATEL OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1 370 € |
| 402 | KOPPLAND OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1 300 € |
| 403 | RGA GRUPP OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1 091 € |
| 404 | Grotnes Tex OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 940 € |
| 405 | ANNUSE TALU OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 454 € |
| 406 | osaühing TRAKVAR Muud kaeve- ja mullatööd | 225 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.