ТОП за доходом 2020 · Spordi- ja vabaajakoolitus
За річними звітами за 2020 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 28 306 €Spordiõpe
- 24 702 €Spordiõpe
- 23 731 €Spordiõpe
- 22 057 €Spordiõpe
- 20 210 €Spordiõpe
- 19 076 €Spordiõpe
- 11 628 €Spordi- ja vabaajakoolitus
- 10 544 €Spordiõpe
- 10 202 €Spordiõpe
- 9 561 €Spordiõpe
- 11Denys OÜ9 391 €Spordiõpe
- 8 432 €Spordiõpe
- 7 831 €Spordiõpe
- 7 707 €Spordiõpe
- 7 282 €Spordiõpe
- 7 113 €Spordiõpe
- 6 890 €Spordiõpe
- 6 760 €Spordiõpe
- 6 510 €Spordiõpe
- 4 599 €Spordiõpe
- 4 285 €Spordiõpe
- 3 490 €Spordiõpe
- 23Mirt OÜ2 319 €Spordiõpe
- 2 249 €Spordiõpe
- 1 764 €Spordiõpe
- 676 €Spordiõpe
- 400 €Spordiõpe
- 302 €Spordiõpe
- 40 €Spordiõpe
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | recfoods OÜ Spordiõpe | 28 306 € |
| 2 | Magister OÜ Spordiõpe | 24 702 € |
| 3 | Kaisa Fitness OÜ Spordiõpe | 23 731 € |
| 4 | FRELEN OÜ Spordiõpe | 22 057 € |
| 5 | Savi Invest OÜ Spordiõpe | 20 210 € |
| 6 | Tartu Basket OÜ Spordiõpe | 19 076 € |
| 7 | OÜ Vepsa Spordi- ja vabaajakoolitus | 11 628 € |
| 8 | Treeni ja Sära OÜ Spordiõpe | 10 544 € |
| 9 | KJK Fitness OÜ Spordiõpe | 10 202 € |
| 10 | Anti Autokool OÜ Spordiõpe | 9 561 € |
| 11 | Denys OÜ Spordiõpe | 9 391 € |
| 12 | AgilityNonstop OÜ Spordiõpe | 8 432 € |
| 13 | EVENTRUN OÜ Spordiõpe | 7 831 € |
| 14 | OÜ TKV Koolitus Spordiõpe | 7 707 € |
| 15 | Smart Coaching OÜ Spordiõpe | 7 282 € |
| 16 | OÜ Eesti Sport Spordiõpe | 7 113 € |
| 17 | Aronte Fit OÜ Spordiõpe | 6 890 € |
| 18 | OÜ HeadUs Spordiõpe | 6 760 € |
| 19 | OÜ Multimum Spordiõpe | 6 510 € |
| 20 | BritFit OÜ Spordiõpe | 4 599 € |
| 21 | Selja-Jaam OÜ Spordiõpe | 4 285 € |
| 22 | Päikesetervitus Osaühing Spordiõpe | 3 490 € |
| 23 | Mirt OÜ Spordiõpe | 2 319 € |
| 24 | Muuvment OÜ Spordiõpe | 2 249 € |
| 25 | OÜ Dialuks Spordiõpe | 1 764 € |
| 26 | Tirman Konsult OÜ Spordiõpe | 676 € |
| 27 | Golden Minds OÜ Spordiõpe | 400 € |
| 28 | OÜ Poly Paber Spordiõpe | 302 € |
| 29 | MoveFree OÜ Spordiõpe | 40 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.