ТОП за доходом 2020 · Mehaaniline metallitöötlus
208 підприємств за річними звітами за 2020 рік · Джерело: річні звіти
- 201Veikorelv OÜ4 195 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3 865 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3 340 €Mehaaniline metallitöötlus
- 204Davelmar OÜ2 950 €Mehaaniline metallitöötlus
- 205RaudTuli OÜ2 930 €Mehaaniline metallitöötlus
- 206JAKOWOOD OÜ2 774 €Mehaaniline metallitöötlus
- 207Rometek OÜ2 592 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1 200 €Mehaaniline metallitöötlus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 201 | Veikorelv OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 4 195 € |
| 202 | Norde Sepad OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 3 865 € |
| 203 | Remontdirect OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 3 340 € |
| 204 | Davelmar OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2 950 € |
| 205 | RaudTuli OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2 930 € |
| 206 | JAKOWOOD OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2 774 € |
| 207 | Rometek OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2 592 € |
| 208 | NMC Group Finland OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 1 200 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.