ТОП за доходом 2019 · Lavakunst
За річними звітами за 2019 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 26 064 €Lavakunst
- 16 410 €Lavakunst
- 13 249 €Lavakunst
- 12 700 €Lavakunst
- 9 888 €Lavakunst
- 9 647 €Lavakunst
- 6 450 €Lavakunst
- 3 665 €Lavakunst
- 1 560 €Lavakunst
- 423 €Lavakunst
- 38 €Lavakunst
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | HEALTHY SKIN OÜ Lavakunst | 26 064 € |
| 2 | Vaba Müürisepp OÜ Lavakunst | 16 410 € |
| 3 | OÜ Martita Muzika Lavakunst | 13 249 € |
| 4 | OÜ Fish Film Lavakunst | 12 700 € |
| 5 | OÜ Nagreotta Lavakunst | 9 888 € |
| 6 | Püünemeistrid OÜ Lavakunst | 9 647 € |
| 7 | RP Entertainment OÜ Lavakunst | 6 450 € |
| 8 | OÜ Oakminder Music Lavakunst | 3 665 € |
| 9 | OÜ Welt Lavakunst | 1 560 € |
| 10 | OÜ Võlu Peitub Lihtsuses Lavakunst | 423 € |
| 11 | Ülemeelik OÜ Lavakunst | 38 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.