ТОП за доходом 2019 · Laondus
За річними звітами за 2019 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 289 159 €Laondus
- 194 895 €Laondus
- 149 807 €Laondus
- 111 096 €Laondus
- 67 629 €Laondus
- 67 419 €Laondus
- 62 388 €Laondus
- 54 824 €Laondus
- 45 018 €Laondus
- 10OÜ Neuf22 269 €Laondus
- 20 505 €Laondus
- 12 651 €Laondus
- 8 651 €Laondus
- 3 982 €Laondus
- 2 571 €Laondus
- 1 664 €Laondus
- 760 €Laondus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | K-Haldus OÜ Laondus | 289 159 € |
| 2 | FoxExpress OÜ Laondus | 194 895 € |
| 3 | STORAGE EXPRESS OÜ Laondus | 149 807 € |
| 4 | Bulteno OÜ Laondus | 111 096 € |
| 5 | Estonian Log Houses OÜ Laondus | 67 629 € |
| 6 | Laotrans Kaubandus OÜ Laondus | 67 419 € |
| 7 | Art Baltic Consulting OÜ Laondus | 62 388 € |
| 8 | Logmost Group OÜ Laondus | 54 824 € |
| 9 | SENDIX OÜ Laondus | 45 018 € |
| 10 | OÜ Neuf Laondus | 22 269 € |
| 11 | Osaühing Kasekeskus Laondus | 20 505 € |
| 12 | AgroPower OÜ Laondus | 12 651 € |
| 13 | Osaühing VILKSAT Laondus | 8 651 € |
| 14 | Kerkir OÜ Laondus | 3 982 € |
| 15 | Osaühing Kuremaa Klii Laondus | 2 571 € |
| 16 | Yakaia OÜ Laondus | 1 664 € |
| 17 | Hailun OÜ Laondus | 760 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.