ТОП за доходом 2019 · Mootorsõidukite jaemüük
608 підприємств за річними звітами за 2019 рік · Джерело: річні звіти
- 630 €Mootorsõidukite jaemüük
- 500 €Mootorsõidukite jaemüük
- 420 €Mootorsõidukite jaemüük
- 307 €Mootorsõidukite jaemüük
- 605AUTOCO OÜ250 €Mootorsõidukite jaemüük
- 200 €Mootorsõidukite jaemüük
- 150 €Mootorsõidukite jaemüük
- 100 €Mootorsõidukite jaemüük
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 601 | osaühing WINTOP Mootorsõidukite jaemüük | 630 € |
| 602 | Qvarts Motors OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 500 € |
| 603 | TransActive OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 420 € |
| 604 | Botte Holding OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 307 € |
| 605 | AUTOCO OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 250 € |
| 606 | Fermoy Invest OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 200 € |
| 607 | RIGHT INVEST OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 150 € |
| 608 | Esttrade Logistic OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 100 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.