ТОП за доходом 2019 · Muude keemiatoodete hulgimüük
За річними звітами за 2019 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 5 378 442 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 1 146 427 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 702 671 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 669 448 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 469 512 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 284 500 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 183 777 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 166 086 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 139 940 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 121 291 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 110 638 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 73 106 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 71 911 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 8 592 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 15OTTOS OÜ7 242 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 4 901 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2 241 €Muude keemiatoodete hulgimüük
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | IPCS Nordic OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 5 378 442 € |
| 2 | UMICABALT OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 1 146 427 € |
| 3 | Aqua Holding OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 702 671 € |
| 4 | Remichem OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 669 448 € |
| 5 | Vallike Grupp OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 469 512 € |
| 6 | Osaühing ViruGrupp Muude keemiatoodete hulgimüük | 284 500 € |
| 7 | Antares Trading OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 183 777 € |
| 8 | Alevito OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 166 086 € |
| 9 | Impravia Partnerid Grupp OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 139 940 € |
| 10 | Osaühing Autoeksperdi Keemia Muude keemiatoodete hulgimüük | 121 291 € |
| 11 | Baltic Fibers OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 110 638 € |
| 12 | Selford Group OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 73 106 € |
| 13 | Biofire OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 71 911 € |
| 14 | Sevende Aromas OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 8 592 € |
| 15 | OTTOS OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 7 242 € |
| 16 | Osaühing Topfiiber Muude keemiatoodete hulgimüük | 4 901 € |
| 17 | Aromair Eesti OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 2 241 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.