ТОП за оборотом — останні 12 місяців · Spordiklubide tegevus
Оборот із декларацій з обороту, останні чотири квартали до 3 кв. 2026 · Джерело: Податково-митний департамент
- 2 751 917 €Spordiklubide tegevus
- 2 071 317 €Spordiklubide tegevus
- 1 428 159 €Spordiklubide tegevus
- 1 239 967 €Spordiklubide tegevus
- 1 204 671 €Spordiklubide tegevus
- 1 186 268 €Spordiklubide tegevus
- 1 138 240 €Spordiklubide tegevus
- 1 080 093 €Spordiklubide tegevus
- 1 062 891 €Spordiklubide tegevus
- 960 588 €Spordiklubide tegevus
- 914 449 €Spordiklubide tegevus
- 824 310 €Spordiklubide tegevus
- 788 043 €Spordiklubide tegevus
- 726 085 €Spordiklubide tegevus
- 15OÜ VEDRU556 302 €Spordiklubide tegevus
- 547 998 €Spordiklubide tegevus
- 502 158 €Spordiklubide tegevus
- 465 212 €Spordiklubide tegevus
- 455 423 €Spordiklubide tegevus
- 434 137 €Spordiklubide tegevus
- 427 195 €Spordiklubide tegevus
- 413 169 €Spordiklubide tegevus
- 377 287 €Spordiklubide tegevus
- 344 288 €Spordiklubide tegevus
- 340 673 €Spordiklubide tegevus
- 328 739 €Spordiklubide tegevus
- 327 328 €Spordiklubide tegevus
- 310 678 €Spordiklubide tegevus
- 305 904 €Spordiklubide tegevus
- 279 897 €Spordiklubide tegevus
- 279 190 €Spordiklubide tegevus
- 251 647 €Spordiklubide tegevus
- 250 119 €Spordiklubide tegevus
- 247 940 €Spordiklubide tegevus
- 242 661 €Spordiklubide tegevus
- 241 665 €Spordiklubide tegevus
- 241 450 €Spordiklubide tegevus
- 234 664 €Spordiklubide tegevus
- 230 000 €Spordiklubide tegevus
- 226 058 €Spordiklubide tegevus
- 221 923 €Spordiklubide tegevus
- 217 006 €Spordiklubide tegevus
- 215 080 €Spordiklubide tegevus
- 211 042 €Spordiklubide tegevus
- 209 222 €Spordiklubide tegevus
- 199 248 €Spordiklubide tegevus
- 193 979 €Spordiklubide tegevus
- 188 573 €Spordiklubide tegevus
- 179 399 €Spordiklubide tegevus
- 176 451 €Spordiklubide tegevus
- 152 826 €Spordiklubide tegevus
- 146 861 €Spordiklubide tegevus
- 142 329 €Spordiklubide tegevus
- 141 088 €Spordiklubide tegevus
- 134 880 €Spordiklubide tegevus
- 123 976 €Spordiklubide tegevus
- 123 599 €Spordiklubide tegevus
- 121 835 €Spordiklubide tegevus
- 121 711 €Spordiklubide tegevus
- 120 926 €Spordiklubide tegevus
- 114 744 €Spordiklubide tegevus
- 113 681 €Spordiklubide tegevus
- 112 164 €Spordiklubide tegevus
- 111 923 €Spordiklubide tegevus
- 103 504 €Spordiklubide tegevus
- 96 323 €Spordiklubide tegevus
- 85 358 €Spordiklubide tegevus
- 81 251 €Spordiklubide tegevus
- 80 919 €Spordiklubide tegevus
- 80 865 €Spordiklubide tegevus
- 80 525 €Spordiklubide tegevus
- 80 004 €Spordiklubide tegevus
- 78 271 €Spordiklubide tegevus
- 78 012 €Spordiklubide tegevus
- 77 206 €Spordiklubide tegevus
- 71 710 €Spordiklubide tegevus
- 70 291 €Spordiklubide tegevus
- 70 012 €Spordiklubide tegevus
- 68 806 €Spordiklubide tegevus
- 67 269 €Spordiklubide tegevus
- 81TCG OÜ66 584 €Spordiklubide tegevus
- 66 132 €Spordiklubide tegevus
- 65 472 €Spordiklubide tegevus
- 60 799 €Spordiklubide tegevus
- 60 297 €Spordiklubide tegevus
- 59 612 €Spordiklubide tegevus
- 57 187 €Spordiklubide tegevus
- 57 046 €Spordiklubide tegevus
- 55 415 €Spordiklubide tegevus
- 54 876 €Spordiklubide tegevus
- 54 664 €Spordiklubide tegevus
- 53 994 €Spordiklubide tegevus
- 52 320 €Spordiklubide tegevus
- 52 181 €Spordiklubide tegevus
- 51 959 €Spordiklubide tegevus
- 50 960 €Spordiklubide tegevus
- 50 789 €Spordiklubide tegevus
- 50 706 €Spordiklubide tegevus
- 49 620 €Spordiklubide tegevus
- 48 527 €Spordiklubide tegevus
| # | Оборот (12 місяців) | |
|---|---|---|
| 1 | Rocca al Mare Tennisekeskus OÜ Spordiklubide tegevus | 2 751 917 € |
| 2 | ALIKFOOTBALL MANAGEMENT OÜ Spordiklubide tegevus | 2 071 317 € |
| 3 | AS EGCC Spordiklubide tegevus | 1 428 159 € |
| 4 | OÜ Tenniseakadeemia Spordiklubide tegevus | 1 239 967 € |
| 5 | Klubi Tartu Maraton Spordiklubide tegevus | 1 204 671 € |
| 6 | Mittetulundusühing Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 1 186 268 € |
| 7 | FCI Levadia MTÜ Spordiklubide tegevus | 1 138 240 € |
| 8 | Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond Spordiklubide tegevus | 1 080 093 € |
| 9 | Mittetulundusühing Spordiklubi "Rafter" Spordiklubide tegevus | 1 062 891 € |
| 10 | Lemon Gym OÜ Spordiklubide tegevus | 960 588 € |
| 11 | Kalevi Jahtklubi Spordiklubide tegevus | 914 449 € |
| 12 | Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 824 310 € |
| 13 | OSAÜHING AKTIIV SPORT Spordiklubide tegevus | 788 043 € |
| 14 | MTÜ JK Vaprus Spordiklubide tegevus | 726 085 € |
| 15 | OÜ VEDRU Spordiklubide tegevus | 556 302 € |
| 16 | Padelikeskus OÜ Spordiklubide tegevus | 547 998 € |
| 17 | MTÜ OMB R Spordiklubide tegevus | 502 158 € |
| 18 | JALGPALLIKLUBI FCF Spordiklubide tegevus | 465 212 € |
| 19 | OÜ Padelstar Tähe Spordiklubide tegevus | 455 423 € |
| 20 | Netsport OÜ Spordiklubide tegevus | 434 137 € |
| 21 | HC GYM OÜ Spordiklubide tegevus | 427 195 € |
| 22 | Rae Golf OÜ Spordiklubide tegevus | 413 169 € |
| 23 | Primavera Football Agency OÜ Spordiklubide tegevus | 377 287 € |
| 24 | Eesti Spordiselts Põhjakotkas Spordiklubide tegevus | 344 288 € |
| 25 | Padel Arenas OÜ Spordiklubide tegevus | 340 673 € |
| 26 | Mittetulundusühing Nõmme Kalju FC Spordiklubide tegevus | 328 739 € |
| 27 | TARTU MOTOKROSSIKLUBI Spordiklubide tegevus | 327 328 € |
| 28 | Jalgpalliklubi FC Elva Spordiklubide tegevus | 310 678 € |
| 29 | FV Tennisearendus OÜ Spordiklubide tegevus | 305 904 € |
| 30 | Sihtasutus US Tenniseakadeemia Spordiklubide tegevus | 279 897 € |
| 31 | Tartu Spordiselts "Kalev" Spordiklubide tegevus | 279 190 € |
| 32 | MTÜ Triatloniakadeemia Spordiklubide tegevus | 251 647 € |
| 33 | Korvpalliklubi Viimsi Spordiklubide tegevus | 250 119 € |
| 34 | Jalgpalliklubi FC Nõmme United Spordiklubide tegevus | 247 940 € |
| 35 | Jalgpalliklubi Welco Spordiklubide tegevus | 242 661 € |
| 36 | OÜ Alta Tennis Spordiklubide tegevus | 241 665 € |
| 37 | Twinventure OÜ Spordiklubide tegevus | 241 450 € |
| 38 | OÜ Padelstar Mustamäe Spordiklubide tegevus | 234 664 € |
| 39 | MTÜ Elisa Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 230 000 € |
| 40 | Mittetulundusühing Eesti Tennise Liit Spordiklubide tegevus | 226 058 € |
| 41 | SÕMERPALU MOTOKLUBI Spordiklubide tegevus | 221 923 € |
| 42 | Põlva Käsipalliklubi Spordiklubide tegevus | 217 006 € |
| 43 | Mittetulundusühing Rapla Korvpallikool Spordiklubide tegevus | 215 080 € |
| 44 | MT Equestrian MTÜ Spordiklubide tegevus | 211 042 € |
| 45 | Jalgpalliklubi Tallinna Kalev Spordiklubide tegevus | 209 222 € |
| 46 | Fitnessbox OÜ Spordiklubide tegevus | 199 248 € |
| 47 | Nõmme Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 193 979 € |
| 48 | Osaühing Urban Sport Spordiklubide tegevus | 188 573 € |
| 49 | KekoLifters OÜ Spordiklubide tegevus | 179 399 € |
| 50 | Mittetulundusühing Nord Sport Spordiklubide tegevus | 176 451 € |
| 51 | MTÜ Harju Jalgpalliklubi Laagri Spordiklubide tegevus | 152 826 € |
| 52 | mittetulundusühing Karksi Tehnikaspordiklubi Spordiklubide tegevus | 146 861 € |
| 53 | Mittetulundusühing WORLDLOPPET SKI FEDERATION Spordiklubide tegevus | 142 329 € |
| 54 | Fitnest OÜ Spordiklubide tegevus | 141 088 € |
| 55 | MTÜ Team-O Spordiklubide tegevus | 134 880 € |
| 56 | Oss Racing MTÜ Spordiklubide tegevus | 123 976 € |
| 57 | Võru Võrkpalliklubi Spordiklubide tegevus | 123 599 € |
| 58 | MGR Service MTÜ Spordiklubide tegevus | 121 835 € |
| 59 | NORDSWIM OÜ Spordiklubide tegevus | 121 711 € |
| 60 | MTÜ Team Paikuse MK Spordiklubide tegevus | 120 926 € |
| 61 | NS INVEST OÜ Spordiklubide tegevus | 114 744 € |
| 62 | TLNCROSSFIT OÜ Spordiklubide tegevus | 113 681 € |
| 63 | Spordiklubi TT Spordiklubide tegevus | 112 164 € |
| 64 | Padel Company Ülemiste OÜ Spordiklubide tegevus | 111 923 € |
| 65 | MTÜ Sporditeenindus Spordiklubide tegevus | 103 504 € |
| 66 | Mittetulundusühing The Clash Baltic Spordiklubide tegevus | 96 323 € |
| 67 | Pärnu Kalevi Tenniseklubi Spordiklubide tegevus | 85 358 € |
| 68 | HL Tenniseklubi OÜ Spordiklubide tegevus | 81 251 € |
| 69 | Jõelähtme Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 80 919 € |
| 70 | mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi Spordiklubide tegevus | 80 865 € |
| 71 | Versit OÜ Spordiklubide tegevus | 80 525 € |
| 72 | Pärnu Sõudeklubi Spordiklubide tegevus | 80 004 € |
| 73 | Treeningpartner Pühajärve Maleklubi Spordiklubide tegevus | 78 271 € |
| 74 | EESTI MAADLUSLIIT Spordiklubide tegevus | 78 012 € |
| 75 | Mittetulundusühing Viimsi JK Spordiklubide tegevus | 77 206 € |
| 76 | Padeliakadeemia OÜ Spordiklubide tegevus | 71 710 € |
| 77 | Abi Clean OÜ Spordiklubide tegevus | 70 291 € |
| 78 | Mittetulundusühing Rae Koss Spordiklubide tegevus | 70 012 € |
| 79 | Korvpalliklubi Sokud Spordiklubide tegevus | 68 806 € |
| 80 | Mittetulundusühing Rahva Rada Spordiklubide tegevus | 67 269 € |
| 81 | TCG OÜ Spordiklubide tegevus | 66 584 € |
| 82 | MTÜ Skisport Spordiklubide tegevus | 66 132 € |
| 83 | JALGPALLIKLUBI NARVA TRANS Spordiklubide tegevus | 65 472 € |
| 84 | mittetulundusühing TALLINNMEETING Spordiklubide tegevus | 60 799 € |
| 85 | HC Panter Haldus OÜ Spordiklubide tegevus | 60 297 € |
| 86 | SEB Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 59 612 € |
| 87 | Korvpalliklubi SEITSE Spordiklubide tegevus | 57 187 € |
| 88 | MTÜ Rapla Ratsakool Spordiklubide tegevus | 57 046 € |
| 89 | Treener OÜ Spordiklubide tegevus | 55 415 € |
| 90 | Spordiklubi Haanja Rattamaratonid Spordiklubide tegevus | 54 876 € |
| 91 | Tallinna Kalevi Tenniseklubi Spordiklubide tegevus | 54 664 € |
| 92 | VÄRSKA ORIENTEERUMISKLUBI PEKO Spordiklubide tegevus | 53 994 € |
| 93 | Spordiklubi Rain Racing Spordiklubide tegevus | 52 320 € |
| 94 | Kaluri padel OÜ Spordiklubide tegevus | 52 181 € |
| 95 | Mittetulundusühing TC XO Spordiklubide tegevus | 51 959 € |
| 96 | Spordisadam OÜ Spordiklubide tegevus | 50 960 € |
| 97 | Team Heimar OÜ Spordiklubide tegevus | 50 789 € |
| 98 | MTÜ RAKVERE JK TARVAS Spordiklubide tegevus | 50 706 € |
| 99 | MTÜ Rannavõrkpalliklubi Spordiklubide tegevus | 49 620 € |
| 100 | Spordiühing Võru Biathlon Spordiklubide tegevus | 48 527 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті. На сторінці до 100 підприємств. Оборот — це сума, задекларована у деклараціях з податку з обороту. Дохід від реалізації у річному звіті — окремий показник.
Інші показники
Дані станом на 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.