ТОП за оборотом — останні 12 місяців · Motellid ja muu sarnane majutus
Оборот із декларацій з обороту, останні чотири квартали до 3 кв. 2026 · Джерело: Податково-митний департамент
- 770 020 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 690 073 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 636 344 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 614 097 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 395 289 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 257 639 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 248 380 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 188 465 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 178 490 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 137 895 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 132 693 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 131 439 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 92 703 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 88 753 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 81 323 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 81 010 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 72 451 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 71 265 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 19OÜ Vedic48 093 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 37 247 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 30 757 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 16 491 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 11 463 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 4 776 €Motellid ja muu sarnane majutus
| # | Оборот (12 місяців) | |
|---|---|---|
| 1 | HANSAFOND GRUPP OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 770 020 € |
| 2 | Villade Haldus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 690 073 € |
| 3 | Fat Margaret OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 636 344 € |
| 4 | Aktsiaselts Varbla Puhkeküla Motellid ja muu sarnane majutus | 614 097 € |
| 5 | osaühing "RELVO SPORT-MOTELL" Motellid ja muu sarnane majutus | 395 289 € |
| 6 | Four Monks OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 257 639 € |
| 7 | Padise Mõis OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 248 380 € |
| 8 | EHE Hostel OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 188 465 € |
| 9 | OÜ KRISTAMUS Motellid ja muu sarnane majutus | 178 490 € |
| 10 | Zen Majutus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 137 895 € |
| 11 | osaühing WAIDE Motellid ja muu sarnane majutus | 132 693 € |
| 12 | Utoopia INN OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 131 439 € |
| 13 | OSAÜHING LEIDREK Motellid ja muu sarnane majutus | 92 703 € |
| 14 | Haava Majutus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 88 753 € |
| 15 | Osaühing Halinga Keskus Motellid ja muu sarnane majutus | 81 323 € |
| 16 | Sailing Estonia OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 81 010 € |
| 17 | Osaühing Romvelli Motellid ja muu sarnane majutus | 72 451 € |
| 18 | Art Residence OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 71 265 € |
| 19 | OÜ Vedic Motellid ja muu sarnane majutus | 48 093 € |
| 20 | Meliran OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 37 247 € |
| 21 | Osaühing Kõpu Talu Motellid ja muu sarnane majutus | 30 757 € |
| 22 | RP&HP Invest OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 16 491 € |
| 23 | osaühing Klaas Motellid ja muu sarnane majutus | 11 463 € |
| 24 | Lihula hostel OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 4 776 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті. Оборот — це сума, задекларована у деклараціях з податку з обороту. Дохід від реалізації у річному звіті — окремий показник.
Інші показники
Дані станом на 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.