ТОП за оборотом — останні 12 місяців · Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
Оборот із декларацій з обороту, останні чотири квартали до 3 кв. 2026 · Джерело: Податково-митний департамент
- 14 892 836 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 4 193 633 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 2 818 521 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1 483 508 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1 440 130 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 938 747 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 398 074 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 337 502 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 303 211 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 139 660 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 137 391 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 55 491 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 54 947 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 41 716 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 40 637 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 29 049 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 25 526 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 21 642 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 20 694 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 10 000 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 6 350 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 5 400 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 5 360 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 3 983 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 710 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
| # | Оборот (12 місяців) | |
|---|---|---|
| 1 | Aktsiaselts Luksusjaht Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 14 892 836 € |
| 2 | Osaühing Ceranos Invest Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 4 193 633 € |
| 3 | Saare Yachts OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 2 818 521 € |
| 4 | KSHS EUROPE OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1 483 508 € |
| 5 | Osaühing MUVOR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1 440 130 € |
| 6 | MMK Partners OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 938 747 € |
| 7 | FOX.MIT. Osaühing Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 398 074 € |
| 8 | Pakri Workboats OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 337 502 € |
| 9 | Osaühing Nauta MV Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 303 211 € |
| 10 | Primatek OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 139 660 € |
| 11 | Uuniq Boats OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 137 391 € |
| 12 | L30 One Design OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 55 491 € |
| 13 | Osaühing Kasse Paadid Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 54 947 € |
| 14 | OÜ GoSPV-Jaht Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 41 716 € |
| 15 | OÜ Boatdeck Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 40 637 € |
| 16 | Aktsiaselts E.& V. FOILS Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 29 049 € |
| 17 | BCDsync OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 25 526 € |
| 18 | Osaühing Toggles Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 21 642 € |
| 19 | Ray Technologies OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 20 694 € |
| 20 | Osaühing KOMPAR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 10 000 € |
| 21 | OÜ AV Foils Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 6 350 € |
| 22 | Castor Maritime Technologies OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 5 400 € |
| 23 | POLIMERSVARKA OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 5 360 € |
| 24 | Boatmaster OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 3 983 € |
| 25 | Dampf Boat OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 710 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті. Оборот — це сума, задекларована у деклараціях з податку з обороту. Дохід від реалізації у річному звіті — окремий показник.
Інші показники
Дані станом на 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.