ТОП за оборотом — останні 12 місяців · Loomakasvatuse abitegevused
Оборот із декларацій з обороту, останні чотири квартали до 3 кв. 2026 · Джерело: Податково-митний департамент
- 101Tausamäe OÜ1 254 €Loomakasvatuse abitegevused
- 102Hobulased OÜ1 200 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1 050 €Loomakasvatuse abitegevused
- 104ODENKAT OÜ500 €Loomakasvatuse abitegevused
- 105Villakera OÜ438 €Loomakasvatuse abitegevused
- 275 €Loomakasvatuse abitegevused
- 107Staveak OÜ150 €Loomakasvatuse abitegevused
- 108Technorif OÜ60 €Loomakasvatuse abitegevused
- 36 €Loomakasvatuse abitegevused
| # | Оборот (12 місяців) | |
|---|---|---|
| 101 | Tausamäe OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 254 € |
| 102 | Hobulased OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 200 € |
| 103 | Turja Loodus OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1 050 € |
| 104 | ODENKAT OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 500 € |
| 105 | Villakera OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 438 € |
| 106 | OÜ Kabjad korda! Loomakasvatuse abitegevused | 275 € |
| 107 | Staveak OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 150 € |
| 108 | Technorif OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 60 € |
| 109 | Wise Nutritional Solutions OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 36 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті. Оборот — це сума, задекларована у деклараціях з податку з обороту. Дохід від реалізації у річному звіті — окремий показник.
Інші показники
Дані станом на 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.