EMTAK 28302
Metsamajandusmasinate tootmine
EMTAK 28302: Metsamajandusmasinate tootmine. В этой сфере деятельности в Эстонии 6 предприятий. Из них 5 с выручкой. Медианная выручка — 3 266 730 €, на работника — 219 438 €.
- Предприятий
- 6
- С выручкой
- 5
- Выручка (медиана)
- 3 266 730 €
- Выручка на работника (медиана)
- 219 438 €
- Расходы на оплату труда на работника в месяц (медиана)
- 2 344 €
- С налоговым долгом
- 0
Предприятия в этой сфере деятельности
| Уезд | Дата регистрации | |
|---|---|---|
| Aktsiaselts FERREL | Lääne-Viru maakond | 24.11.1997 |
| Logcon OÜ | Ida-Viru maakond | 31.12.2015 |
| Minimasin OÜ | Pärnu maakond | 13.10.2017 |
| osaühing Metsis | Pärnu maakond | 19.10.2004 |
| Osaühing Prenton | Viljandi maakond | 19.09.2000 |
| Pavtron OÜ | Harju maakond | 09.10.2026 |
Предприятия с наибольшей выручкой
Подано 92% годовых отчётов за 2025 год. Крупные компании отчитываются позже: 178 компаний, чья выручка в прошлом году превысила 10 млн €, ещё не подали отчёт за 2025 год.
- 7 474 387 €Metsamajandusmasinate tootmine
- 5 175 021 €Metsamajandusmasinate tootmine
- 3 266 730 €Metsamajandusmasinate tootmine
- 69 965 €Metsamajandusmasinate tootmine
- 800 €Metsamajandusmasinate tootmine
| # | Год | Выручка | |
|---|---|---|---|
| 1 | Osaühing Prenton Metsamajandusmasinate tootmine | 2025 | 7 474 387 € |
| 2 | osaühing Metsis Metsamajandusmasinate tootmine | 2025 | 5 175 021 € |
| 3 | Aktsiaselts FERREL Metsamajandusmasinate tootmine | 2025 | 3 266 730 € |
| 4 | Logcon OÜ Metsamajandusmasinate tootmine | 2025 | 69 965 € |
| 5 | Minimasin OÜ Metsamajandusmasinate tootmine | 2025 | 800 € |
Близкие сферы деятельности
Mujal liigitamata erimasinate tootmineMujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmineTööstuslike kliimaseadmete tootminePõllu- ja metsamajandusmasinate tootmineTõste- ja teisaldusseadmete tootmineAhjude, tööstusahjude ja ahjupõletite tootmineToiduaine-, joogi- ja tubakatööstusmasinate tootmineKaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmineMuude tööpinkide tootmineHüdrauliliste ja pneumaatiliste jõuseadmete tootmineMuude tööpinkide tootmineMootorite ja turbiinide tootmine, v.a õhu- ja mootorsõidukite ning mootorrataste mootorid
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.