Mulgi vald
В Mulgi vald (Эстония) зарегистрировано 1 372 предприятия. Из них 781 отчиталось с выручкой. Медианная выручка — 28 217 €, на работника — 44 020 €. Медианные расходы на оплату труда на работника — 1 121 € в месяц. Самые высокие в Эстонии — 1 229 € (Harju maakond), самые низкие — 1 006 € (Ida-Viru maakond). Налоговый долг у 76 предприятий. За последний год добавилось 69 новых предприятий.
- Предприятий
- 1 372
- С выручкой
- 781
- Выручка (медиана)
- 28 217 €
- Выручка на работника (медиана)
- 44 020 €
- Расходы на оплату труда на работника в месяц (медиана)
- 1 121 €
- С налоговым долгом
- 76
Расходы на оплату труда на работника в месяц включают налоги работодателя. Это не зарплата на руки.
Предприятия с наибольшей выручкой
Подано 92% годовых отчётов за 2025 год. Крупные компании отчитываются позже: 178 компаний, чья выручка в прошлом году превысила 10 млн €, ещё не подали отчёт за 2025 год.
- 60 865 000 €Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine
- 12 594 595 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 11 595 876 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 10 369 777 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 8 275 262 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 5 809 489 €Hüdrauliliste ja pneumaatiliste jõuseadmete tootmine
- 5 679 858 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 4 815 792 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3 419 995 €Põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine
- 3 207 170 €Metsavarumine
- 3 071 387 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 1 860 324 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1 804 092 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1 433 072 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1 401 856 €Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük
- 1 380 843 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1 291 697 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 1 132 308 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1 089 902 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 950 514 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
| # | Год | Выручка | |
|---|---|---|---|
| 1 | Osaühing Puidukoda Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine | 2025 | 60 865 000 € |
| 2 | OÜ J.Roots Timber Puidu saagimine ja hööveldamine | 2025 | 12 594 595 € |
| 3 | TRL Partners OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2025 | 11 595 876 € |
| 4 | Abja Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 2025 | 10 369 777 € |
| 5 | Osaühing MetEst Metall Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2025 | 8 275 262 € |
| 6 | aktsiaselts Nuia PMT Hüdrauliliste ja pneumaatiliste jõuseadmete tootmine | 2025 | 5 809 489 € |
| 7 | AMV Metall OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2025 | 5 679 858 € |
| 8 | OÜ Metest Steel Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2025 | 4 815 792 € |
| 9 | OÜ Mõisaküla Masinatehas Põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine | 2025 | 3 419 995 € |
| 10 | Osaühing Rainert RL Metsavarumine | 2025 | 3 207 170 € |
| 11 | Osaühing Cerbos Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 2025 | 3 071 387 € |
| 12 | TRL Consulting OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2025 | 1 860 324 € |
| 13 | OÜ SanBerg Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2025 | 1 804 092 € |
| 14 | Biofan OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2025 | 1 433 072 € |
| 15 | Osaühing EPP Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük | 2025 | 1 401 856 € |
| 16 | CNC Grupp OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2025 | 1 380 843 € |
| 17 | OilTerm OÜ Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 2025 | 1 291 697 € |
| 18 | Pro Keevitustööd OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2025 | 1 132 308 € |
| 19 | PRIMEWOOD OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 2025 | 1 089 902 € |
| 20 | BEKI Timber OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 2025 | 950 514 € |
Другие волости этого уезда
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.