Elva vald
В Elva vald (Эстония) зарегистрировано 2 526 предприятий. Из них 1 636 отчитались с выручкой. Медианная выручка — 24 815 €, на работника — 43 677 €. Медианные расходы на оплату труда на работника — 1 186 € в месяц. Самые высокие в Эстонии — 1 229 € (Harju maakond), самые низкие — 1 006 € (Ida-Viru maakond). Налоговый долг у 151 предприятия. За последний год добавилось 179 новых предприятий.
- Предприятий
- 2 526
- С выручкой
- 1 636
- Выручка (медиана)
- 24 815 €
- Выручка на работника (медиана)
- 43 677 €
- Расходы на оплату труда на работника в месяц (медиана)
- 1 186 €
- С налоговым долгом
- 151
Расходы на оплату труда на работника в месяц включают налоги работодателя. Это не зарплата на руки.
Предприятия с наибольшей выручкой
Подано 92% годовых отчётов за 2025 год. Крупные компании отчитываются позже: 178 компаний, чья выручка в прошлом году превысила 10 млн €, ещё не подали отчёт за 2025 год.
- 176 980 926 €Trükkplaatide tootmine
- 55 901 000 €Lehtklaasi vormimine ja töötlemine
- 49 293 374 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 42 078 008 €Juustu ja kohupiima tootmine
- 21 431 000 €Muude plasttoodete tootmine
- 15 997 856 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 14 457 676 €Programmeerimine
- 13 062 951 €Väetiste ja lämmastikuühendite tootmine
- 7 908 497 €Turba tootmine
- 6 988 978 €Klaasist ehitusmaterjalide tootmine
- 6 932 327 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 5 884 161 €Piimakarjakasvatus
- 5 844 368 €Ravimite jaemüük
- 4 991 224 €Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine
- 4 776 757 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 3 560 407 €Piimakarjakasvatus
- 2 871 305 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 2 867 775 €Kaubavedu maanteel
- 2 773 179 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2 738 207 €Piimakarjakasvatus
| # | Год | Выручка | |
|---|---|---|---|
| 1 | GPV Estonia AS Trükkplaatide tootmine | 2025 | 176 980 926 € |
| 2 | Saint-Gobain Glass Estonia SE Lehtklaasi vormimine ja töötlemine | 2025 | 55 901 000 € |
| 3 | Elva Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 2025 | 49 293 374 € |
| 4 | osaühing ESTOVER PIIMATÖÖSTUS Juustu ja kohupiima tootmine | 2025 | 42 078 008 € |
| 5 | Promens Rõngu AS Muude plasttoodete tootmine | 2025 | 21 431 000 € |
| 6 | Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 2025 | 15 997 856 € |
| 7 | Concise Systems OÜ Programmeerimine | 2025 | 14 457 676 € |
| 8 | HansaPeat OÜ Väetiste ja lämmastikuühendite tootmine | 2025 | 13 062 951 € |
| 9 | aktsiaselts Elva E.P.T. Turba tootmine | 2025 | 7 908 497 € |
| 10 | osaühing MAREPLEKS Klaasist ehitusmaterjalide tootmine | 2025 | 6 988 978 € |
| 11 | OÜ RÕNGU PAGAR Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2025 | 6 932 327 € |
| 12 | OÜ KURE MÕIS Piimakarjakasvatus | 2025 | 5 884 161 € |
| 13 | Lutsukivi OÜ Ravimite jaemüük | 2025 | 5 844 368 € |
| 14 | osaühing Harry Metall Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine | 2025 | 4 991 224 € |
| 15 | OÜ Greenfeed Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 2025 | 4 776 757 € |
| 16 | osaühing Rannu Mõis Piimakarjakasvatus | 2025 | 3 560 407 € |
| 17 | aktsiaselts "Rõngu Mahl" Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 2025 | 2 871 305 € |
| 18 | Carnet OÜ Kaubavedu maanteel | 2025 | 2 867 775 € |
| 19 | OÜ MELIOR-M Taimekasvatuse abitegevused | 2025 | 2 773 179 € |
| 20 | OÜ Ranna Farm Piimakarjakasvatus | 2025 | 2 738 207 € |
Другие волости этого уезда
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.