Järva vald
В Järva vald (Эстония) зарегистрировано 1 671 предприятие. Из них 990 отчитались с выручкой. Медианная выручка — 26 743 €, на работника — 54 085 €. Медианные расходы на оплату труда на работника — 1 210 € в месяц. Самые высокие в Эстонии — 1 229 € (Harju maakond), самые низкие — 1 006 € (Ida-Viru maakond). Налоговый долг у 137 предприятий. За последний год добавилось 84 новых предприятия.
- Предприятий
- 1 671
- С выручкой
- 990
- Выручка (медиана)
- 26 743 €
- Выручка на работника (медиана)
- 54 085 €
- Расходы на оплату труда на работника в месяц (медиана)
- 1 210 €
- С налоговым долгом
- 137
Расходы на оплату труда на работника в месяц включают налоги работодателя. Это не зарплата на руки.
Предприятия с наибольшей выручкой
Подано 92% годовых отчётов за 2025 год. Крупные компании отчитываются позже: 178 компаний, чья выручка в прошлом году превысила 10 млн €, ещё не подали отчёт за 2025 год.
- 58 629 258 €Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 33 872 459 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 11 337 977 €Muude elektriseadmete tootmine
- 11 159 568 €Elusloomade hulgimüük
- 10 984 638 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 7 925 612 €Piimakarjakasvatus
- 5 690 706 €Segapõllumajandus
- 5 447 291 €Õli ja rasva tootmine
- 5 100 339 €Piimakarjakasvatus
- 4 822 730 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 4 362 439 €Piimakarjakasvatus
- 4 188 771 €Piimakarjakasvatus
- 4 103 213 €Segapõllumajandus
- 3 960 531 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 3 921 780 €Kaubavedu maanteel
- 3 689 434 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3 683 463 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3 642 465 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 3 104 319 €Biogaasi tootmine
- 2 292 405 €Kaubavedu maanteel
| # | Год | Выручка | |
|---|---|---|---|
| 1 | tulundusühistu EPIKO Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | 2025 | 58 629 258 € |
| 2 | AKTSIASELTS NATURAL Puidu saagimine ja hööveldamine | 2025 | 33 872 459 € |
| 3 | Fineltec Industry OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 2025 | 11 337 977 € |
| 4 | RAKA Kogumiskeskus OÜ Elusloomade hulgimüük | 2025 | 11 159 568 € |
| 5 | OÜ Thermoarena Puidu töötlemine ja viimistlemine | 2025 | 10 984 638 € |
| 6 | AS Peetri Põld ja Piim Piimakarjakasvatus | 2025 | 7 925 612 € |
| 7 | Osaühing Metstaguse Agro Segapõllumajandus | 2025 | 5 690 706 € |
| 8 | Farm In Productions OÜ Õli ja rasva tootmine | 2025 | 5 447 291 € |
| 9 | Osaühing Järva PM Piimakarjakasvatus | 2025 | 5 100 339 € |
| 10 | AS Koeru Hooldekeskus Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 2025 | 4 822 730 € |
| 11 | aktsiaselts Risti Agro Piimakarjakasvatus | 2025 | 4 362 439 € |
| 12 | Tammsaare OÜ Piimakarjakasvatus | 2025 | 4 188 771 € |
| 13 | osaühing Paistevälja Segapõllumajandus | 2025 | 4 103 213 € |
| 14 | OÜ LATTER NT Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 2025 | 3 960 531 € |
| 15 | ALB Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 2025 | 3 921 780 € |
| 16 | osaühing Arme Turvas Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2025 | 3 689 434 € |
| 17 | Osaühing Karinu PM Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2025 | 3 683 463 € |
| 18 | tulundusühistu FARM IN Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 2025 | 3 642 465 € |
| 19 | Aravete Biogaas OÜ Biogaasi tootmine | 2025 | 3 104 319 € |
| 20 | Koroter OÜ Kaubavedu maanteel | 2025 | 2 292 405 € |
Другие волости этого уезда
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.