ТОП по прибыли 2025 · Motellid ja muu sarnane majutus
По годовым отчётам за 2025 год · Источник: Коммерческий регистр
Подано 92% годовых отчётов за 2025 год. Крупные компании отчитываются позже: 178 компаний, чья выручка в прошлом году превысила 10 млн €, ещё не подали отчёт за 2025 год.
- 145 563 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 84 818 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 31 587 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 22 346 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 21 954 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 17 199 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 12 329 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 11 509 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 6 321 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 5 685 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 5 336 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 1 340 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 405 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 0 €Motellid jms majutus
- 0 €Motellid jms majutus
- −240 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −338 €Motellid jms majutus
- −547 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −1 289 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −1 558 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −3 018 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −9 872 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 23OÜ Vedic−11 198 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −19 307 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −35 736 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −48 048 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −91 031 €Motellid ja muu sarnane majutus
- −98 398 €Motellid ja muu sarnane majutus
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 1 | Fat Margaret OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 145 563 € |
| 2 | Villade Haldus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 84 818 € |
| 3 | Four Monks OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 31 587 € |
| 4 | OÜ RAANLO Motellid ja muu sarnane majutus | 22 346 € |
| 5 | OÜ RATHIS Motellid ja muu sarnane majutus | 21 954 € |
| 6 | Utoopia INN OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 17 199 € |
| 7 | Art Residence OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 12 329 € |
| 8 | Aktsiaselts Varbla Puhkeküla Motellid ja muu sarnane majutus | 11 509 € |
| 9 | Osaühing Romvelli Motellid ja muu sarnane majutus | 6 321 € |
| 10 | Sailing Estonia OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 5 685 € |
| 11 | OSAÜHING LEIDREK Motellid ja muu sarnane majutus | 5 336 € |
| 12 | Glorion OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 1 340 € |
| 13 | A.M.Piirit OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 405 € |
| 14 | EL Duende OÜ Motellid jms majutus | 0 € |
| 15 | Osaühing TIKVEL Motellid jms majutus | 0 € |
| 16 | OÜ KRISTAMUS Motellid ja muu sarnane majutus | −240 € |
| 17 | Rõmeda Majutus OÜ Motellid jms majutus | −338 € |
| 18 | Sassialex OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −547 € |
| 19 | Reiu Rehetalu OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −1 289 € |
| 20 | RP&HP Invest OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −1 558 € |
| 21 | Haava Majutus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −3 018 € |
| 22 | Meliran OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −9 872 € |
| 23 | OÜ Vedic Motellid ja muu sarnane majutus | −11 198 € |
| 24 | osaühing WAIDE Motellid ja muu sarnane majutus | −19 307 € |
| 25 | HANSAFOND GRUPP OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −35 736 € |
| 26 | Osaühing Kõpu Talu Motellid ja muu sarnane majutus | −48 048 € |
| 27 | Osaühing Halinga Keskus Motellid ja muu sarnane majutus | −91 031 € |
| 28 | Padise Mõis OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | −98 398 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.