ТОП по прибыли 2024 · Värvimine ja klaasimine
122 предприятий по годовым отчётам за 2024 год · Источник: годовые отчёты
- 201Kõrgemäe OÜ−4 394 €Värvimine ja klaasimine
- −4 425 €Värvimine ja klaasimine
- −4 568 €Värvimine ja klaasimine
- 204Klaaser OÜ−4 955 €Värvimine ja klaasimine
- 205Vecton OÜ−5 086 €Värvimine ja klaasimine
- −5 417 €Värvimine ja klaasimine
- −5 499 €Värvimine ja klaasimine
- 208Upmillar OÜ−5 902 €Värvimine ja klaasimine
- −6 870 €Värvimine ja klaasimine
- 210Markopro OÜ−7 657 €Värvimine ja klaasimine
- 211Avamark OÜ−8 174 €Värvimine ja klaasimine
- 212U2U OÜ−8 562 €Värvimine ja klaasimine
- −9 162 €Värvimine ja klaasimine
- −9 656 €Värvimine ja klaasimine
- 215OÜ kajamaa−9 929 €Värvimine ja klaasimine
- 216Pinzel OÜ−9 963 €Värvimine ja klaasimine
- −11 295 €Värvimine ja klaasimine
- −11 774 €Värvimine ja klaasimine
- −12 664 €Värvimine ja klaasimine
- 220Crolmato OÜ−13 482 €Värvimine ja klaasimine
- −15 564 €Värvimine ja klaasimine
- 222Altarex OÜ−25 548 €Värvimine ja klaasimine
- −28 634 €Värvimine ja klaasimine
- −28 653 €Värvimine ja klaasimine
- −30 130 €Värvimine ja klaasimine
- 226OÜ PROFECTO−35 515 €Värvimine ja klaasimine
- −37 360 €Värvimine ja klaasimine
- 228PUKO OÜ−57 018 €Värvimine ja klaasimine
- 229HOLKEN OÜ−158 478 €Värvimine ja klaasimine
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 201 | Kõrgemäe OÜ Värvimine ja klaasimine | −4 394 € |
| 202 | Osaühing PICO Värvimine ja klaasimine | −4 425 € |
| 203 | EstMer Interior OÜ Värvimine ja klaasimine | −4 568 € |
| 204 | Klaaser OÜ Värvimine ja klaasimine | −4 955 € |
| 205 | Vecton OÜ Värvimine ja klaasimine | −5 086 € |
| 206 | OSAÜHING FANTONI GRUPP Värvimine ja klaasimine | −5 417 € |
| 207 | OSAÜHING Kunstipuit Värvimine ja klaasimine | −5 499 € |
| 208 | Upmillar OÜ Värvimine ja klaasimine | −5 902 € |
| 209 | ScandinavianStyle OÜ Värvimine ja klaasimine | −6 870 € |
| 210 | Markopro OÜ Värvimine ja klaasimine | −7 657 € |
| 211 | Avamark OÜ Värvimine ja klaasimine | −8 174 € |
| 212 | U2U OÜ Värvimine ja klaasimine | −8 562 € |
| 213 | OÜ RKL Arendus Värvimine ja klaasimine | −9 162 € |
| 214 | OÜ LaHe maalritööd Värvimine ja klaasimine | −9 656 € |
| 215 | OÜ kajamaa Värvimine ja klaasimine | −9 929 € |
| 216 | Pinzel OÜ Värvimine ja klaasimine | −9 963 € |
| 217 | OÜ Tuusakoondis Värvimine ja klaasimine | −11 295 € |
| 218 | Ateljee Houses OÜ Värvimine ja klaasimine | −11 774 € |
| 219 | Iivari Viimistlus OÜ Värvimine ja klaasimine | −12 664 € |
| 220 | Crolmato OÜ Värvimine ja klaasimine | −13 482 € |
| 221 | Tip and Top OÜ Värvimine ja klaasimine | −15 564 € |
| 222 | Altarex OÜ Värvimine ja klaasimine | −25 548 € |
| 223 | Star Real Estate OÜ Värvimine ja klaasimine | −28 634 € |
| 224 | AlpinBau Group OÜ Värvimine ja klaasimine | −28 653 € |
| 225 | Balderstone OÜ Värvimine ja klaasimine | −30 130 € |
| 226 | OÜ PROFECTO Värvimine ja klaasimine | −35 515 € |
| 227 | Jaana Maaler OÜ Värvimine ja klaasimine | −37 360 € |
| 228 | PUKO OÜ Värvimine ja klaasimine | −57 018 € |
| 229 | HOLKEN OÜ Värvimine ja klaasimine | −158 478 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.