Предприятия Эстонии по сферам деятельности · Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
ТОП по прибыли 2023 · Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
375 предприятий по годовым отчётам за 2023 год · Источник: годовые отчёты
- 601Koldeküla OÜ−70 719 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −90 151 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −108 094 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −127 311 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −158 671 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −173 214 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −187 733 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- −214 146 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine
- −305 850 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 610Pendor OÜ−2 627 015 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 601 | Koldeküla OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −70 719 € |
| 602 | Osaühing Italpak Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −90 151 € |
| 603 | Eurosped RE OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −108 094 € |
| 604 | AFRY Estonia OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −127 311 € |
| 605 | OÜ Kupi Haldus Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −158 671 € |
| 606 | Osaühing SBA Service Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −173 214 € |
| 607 | Bioforce Production OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −187 733 € |
| 608 | MFM Energia OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine | −214 146 € |
| 609 | Gelatex Technologies OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | −305 850 € |
| 610 | Pendor OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine | −2 627 015 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.