ТОП по прибыли 2023 · Rõivaste jaemüük
302 предприятий по годовым отчётам за 2023 год · Источник: годовые отчёты
- 501DAMA EST OÜ−29 196 €Rõivaste jaemüük
- −29 695 €Rõivaste jaemüük
- −30 003 €Rõivaste jaemüük
- −30 820 €Rõivaste jaemüük
- 505Loitrans OÜ−32 224 €Rõivaste jaemüük
- −33 661 €Rõivaste jaemüük
- 507Intershop OÜ−38 915 €Rõivaste jaemüük
- −47 343 €Rõivaste jaemüük
- −55 537 €Rõivaste jaemüük
- −56 757 €Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 511Patricia OÜ−79 973 €Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- −91 490 €Rõivaste jaemüük
- −101 616 €Rõivaste jaemüük
- −108 210 €Rõivaste jaemüük
- −112 387 €Rõivaste jaemüük
- −131 139 €Rõivaste jaemüük
- 517OÜ WAM KAUP−156 389 €Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- −201 839 €Rõivaste jaemüük
- −649 779 €Rõivaste jaemüük
| # | Прибыль за год | |
|---|---|---|
| 501 | DAMA EST OÜ Rõivaste jaemüük | −29 196 € |
| 502 | Osaühing Aibicilia Rõivaste jaemüük | −29 695 € |
| 503 | Unenägude Kaubanduse Osaühing Rõivaste jaemüük | −30 003 € |
| 504 | Osaühing Navimont Rõivaste jaemüük | −30 820 € |
| 505 | Loitrans OÜ Rõivaste jaemüük | −32 224 € |
| 506 | Fandango Fashion OÜ Rõivaste jaemüük | −33 661 € |
| 507 | Intershop OÜ Rõivaste jaemüük | −38 915 € |
| 508 | Osaühing KRISTIANOS Rõivaste jaemüük | −47 343 € |
| 509 | Life Expert OÜ Rõivaste jaemüük | −55 537 € |
| 510 | Kaljevera management OÜ Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | −56 757 € |
| 511 | Patricia OÜ Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | −79 973 € |
| 512 | GRIS Kaubanduse OÜ Rõivaste jaemüük | −91 490 € |
| 513 | Taivoster Baltic OÜ Rõivaste jaemüük | −101 616 € |
| 514 | BRANDGATE RETAIL ESTONIA OÜ Rõivaste jaemüük | −108 210 € |
| 515 | G.Store Tartu OÜ Rõivaste jaemüük | −112 387 € |
| 516 | Adelli Kaubanduse osaühing Rõivaste jaemüük | −131 139 € |
| 517 | OÜ WAM KAUP Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | −156 389 € |
| 518 | BONBON LINGERIE SALES OÜ Rõivaste jaemüük | −201 839 € |
| 519 | G.Store Old Town OÜ Rõivaste jaemüük | −649 779 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.